بازی واقعیت مجازی در دست ساخت توسط FromSoftware به زودی برای مشتاقان در غرب منتشر خواهد شد. این عنوان Deracine نام دارد و برای پلتفرم PS VR در دسترس قرار خواهد گرفت.

به طور حتم Deracine یکی از غیرمنتظره‌ترین و عجیب‌ترین رونمایی‌های E3 2018 می‌باشد چرا که FromSoftware قبلا علاقه‌ای به واقعیت مجازی نشان نداده بود و ما این انتظار را نداشتیم که استودیو مذکور یک بازی واقعیت مجازی رونمایی کند، آن‌ هم عنوانی که توسط میازاکی کارگردانی شود. بر خلاق سری Dark Souls و Bloodborne این بار شاهد بازی خشنی نخواهیم بود و Deracine جنبه‌ای آرام‌تر دارد. به گزارش پردیس‌گیم و با توجه به اعلانات اخیر سازنده، بازی در تاریخ 6 نوامبر 2018(15 آبان) منتشر خواهد شد.

Deracine داستان یک پری را دنبال می‌کند که برای انسان‌ها نامرئی است اما می‌تواند دنیا را بدون در نظر گرفتن زمان جست و جو کند. بازیکن خود را در یک مدرسه خواهد یافت که 6 دانش آموز به علاوه یک رهبر در آن وجود دارد و به نظر می‌آید این پری تنها کسی است که می‌تواند با رها کردن اشیاء در مکان‌هایی که دانش آموزان جست و جو می‌کنند و از طریق آشکار کردن حقیقت راز داستان بازی را حل کند.

در حال حاضر شما می‌توانید Deracine را با قیمت 29.99 دلار پیش خرید کنید و در تاریخ 15 آبان آن را تجربه کنید.