Menu

واکنش منفی طرفداران به فصل ششم سریال وایکینگ ها (Vikings)

طرفداران سریال‌ Vikings به ده اپیزود پایانی فصل ششم سریال وایکینگ‌ها از آمازون پرایم ویدیو، واکنش نشان دادند. در حین اینکه بسیاری از بینندگان از بابت خروج بعضی از شخصیت‌ها خوشحال بودند، اما سایر تماشاگران آنچنان تحت تاثیر قرار نگرفتند و حتی آن را با فینال ناامیدکننده فصل نهایی سریال تاج و تخت (Game of Thrones) نیز مقایسه کردند. با سایت پلی مگ همراه باشید.

شکایت‌ ها از اپیزود های پایانی سریال وایکینگ‌ها

فصل ششم و نهایی سریال Vikings در نهایت در پایان این هفته با ده اپیزود خود پایان رسید. واکنش به این سریال از زمانی شروع شد که شخصیت رانگار لودبروک (Rangar Lothbrok) با بازی تراویس فیمل (Travis Fimmel) در پایان فصل چهارم کشته شد.

دیدگاه تماشاگران بعد از انتشار اپیزودهای نیم فصل دوم از فصل ششم سریال وایکینگ‌ها که جزئیات کمی داشت، متنوع بود. هرچند، بعضی از تماشاگران به اپیزودهای پایانی سریال وایکینگ‌ها امتیاز پایینی دادند. هرچند، تماشاگران مدت‌هاست که منتظر تماشای مرگ دلخراش برخی از شخصیت‌های محبوب، برگشت‌های غافل‌گیرکننده و حتی پایان سریال وایکینگ‌ها بودند. زمانی که بینندگان سریال، ده اپیزود پایانی منتشر شده را در روز چهارشنبه تماشا کردند، بحث‌های به صورت آنلاین شکل گرفت.

بسیاری از طرفداران سریال وایکینگ‌ها وارد سایت Reddit شدند و درباره این بحث می‌کردند که آیا بعد از پایان نیم فصل اول در آستانه‌ی مرگ بیورن آیرونساید با بازی الکساندر لدویگ (Alexander Ludwig)، فصل جدید این سریال ارزش این را داشت که ده ماه منتظرش بمانیم؟

Redditor-Rogue-Nucleosome واکنش‌هایی را جمع‌آوری و پست کردند:

«با اینکه لحظاتی جذابی داشت، اما صادقانه انتظار چیز بهتری داشتم.»

«با از پایین بودن کیفیت این ده قسمت عذرخواهی می‌کنم، اما نمی‌توانم کمکی کنم جز اینکه دل‌شکسته باش.»

از اسپویلرهای منتشر شده می‌تواند فهمید که پیش‌بینی‌های پایین بودن کیفیت سریال به خاطر پول بوده است. چون سریال با مرگ بجورن و رقیبش، ایوار بونلس (بی استخوان) با بازی الکس هو اندرسن (Alex Hogh Andersen) به پایان می‌رسد.

در همین حال، فولکی به عنوان دوست قدیمی رانگار با بازی گاستاو اسکاشگورد (Gustaf Skarsgard) بعد از مدت‌ها انتظار به ایسلند برمی‌گردد و تقریباً هیچ کس هم از مسیحی شدن هویتسرک با بازی مارکو ایسو (Marco Ilso) شوکه نشد.

در حالی که بیشتر تماشاگران احساس می‌کردند که سکانس‌های اکشن ده قسمت پایانی بالا بوده، اما بیشترشان این سوال را نپرسیدند که چرا سریال وایکینگ‌ها بعد از مرگ بیشتر شخصیت‌های محبوب هم برای دو فصل دیگر ادامه پیدا کرد. یکی از هواداران شکایت کرد:«من هیچوقت شخصیت بیورن آیرونساید (به جز در فصل‌های قبل) را دوست نداشتم.

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا فصل ششم سریال وایکینگ ها را تماشا کرده اید؟
علمکرد فصل 6 Vikings را چطور ارزیابی می کنید؟
آیا شما هم از آن دسته هستید که نسبت به پایان آن ناامید شدید؟

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 4 امتیاز )

The post واکنش منفی طرفداران به فصل ششم سریال وایکینگ ها (Vikings) appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.