Menu

تماشا کنید: داشبورد و رابط کاربری Xbox Series X رونمایی شد

به گزارش پردیس‌گیم، مایکروسافت دقایقی پیش از داشبورد و رابط کاربری جدید ایکس‌باکس رونمایی کرد. رابط کاربری جدیدی که قرار است همزمان با عرضه Xbox Series X در دسترس قرار گیرد. با نگاهی گذرا می‌توان فهمید که با یک رابط کاربری تمیز و کارآمد روبه‌رو هستیم.

ایکس‌باکس یک اکوسیستم متصل و یکپارچه جدید را طراحی کرده است. این اکوسیستم جدید به شما امکان بازی کردن به شیوه‌ی مورد نظرتان و در جای مورد پسندتان را می‌دهد. این سیستم یکپارچه طوری طراحی شده که به شما یک تجربه شگفت‌انگیز را ارائه دهد. صرفنظر از این‌که بر روی چه دستگاهی از این سیستم یکپارچه استفاده می‌کنید، این اکوسیستم متعهد است که تجربه دلچسبی را به شما ارائه دهد. زمان کمتری را منتظر بمانید و بیشتر بازی کنید، چرا که با این رابط کاربری بهبود یافته زمان شما کمتر به هدر خواهد رفت. این اکوسیستم جدید شما را همیشه متصل نگه خواهد داشت و اشتراک گذاری محتوا را برایتان راحت‌تر می‌کند.

xbox series x

کنسول Xbox Series X قرار است در ماه نوامبر میلادی عرضه شود اما تاریخ عرضه دقیقی برای آن در دسترس نیست. همچنين قرار بود در ماه آگوست میلادی شاهد یک مراسم مهم دیگر از مایکروسافت و رونمایی از کنسول دوم آن‌ها برای نسل جدید یعنی Xbox Series S باشیم، اما این اتفاق نیفتاد و همه‌ی مراسم‌ها به ماه سپتامبر میلادی موکول شد. احتمالاً به سبب تأخیر حاصله در عرضه Halo Infinite، این بازی قرار بود در تعطیلات سال نو میلادی و هم‌زمان با Xbox Series X عرضه شود، اما تا تاریخ نا معلومی در 2021 تأخیر خورد. چنان‌چه اخبار جدیدی در این خصوص به دست آمد شما را باخبر خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

تریلر جدید از داشبورد و رابط کاربری جدید ایکس‌باکس را در پائین مشاهده بفرمائید. شایان ذکر است که این داشبورد جدید قرار است همزمان با Xbox Series X برای کاربران Xbox One نیز عرضه شود.

دانلود با کیفیتSD دانلود با کیفیتHD

تماشا به صورت تمام صفحه

خب دوستان نظرتان چیست؟ داشبورد جدید توجهتان را جذب کرد؟ لطفاً با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.