به گزارش پردیس‌گیم به نقل از DualShcokers به تازگی استودیوی سازنده‌ی سری بازی‌های HITMAN یعنی استودیوی IO Interactive در رابطه با نسخه‌ی جدید سری بازی HITMAN یعنی عنوان HITMAN 3 گفت که "عنوان HITMAN 3 پایان یک ماجراجویی برای Agent 47 خواهد بود" و جزئیاتی هرچند را در رابطه با داستان عنوان HITMAN 3 به اشتراک گذاشت.

طبق گفته‌های اخیر استودیوی سازنده‌ی سری بازی‌های HITMAN یعنی استودیوی IO Interactive عنوان HITMAN 3 قرار است تا پایان دهنده‌ی یک سه گانه باشد که در سال 2016 و با ریبوت شدن سری بازی‌های HITMAN آغاز شد و با عنوان عنوان HITMAN 2 در سال 2018 ادامه پیدا کرد و در سال 2021 با عنوان HITMAN 3 خط داستانی آن پایان خواهد یافت.

همچنین به نظر می‌رسد استودیوی سازنده‌ی سری بازی‌های HITMAN یعنی استودیوی IO Interactive قصد دارد تا با عنوان HITMAN 3 داستانی تاریک‌تر را نسبت به نسخه‌های پیشین سه گانه‌ی ریبوت شده‌ی سری بازی‌های HITMAN (و یا حتی شاید نسبت به تمامی نسخه‌های پیشین سری بازی‌های HITMAN) روایت کند.

عنوان HITMAN 3 در ماه ژانویه‌ی سال 2021 (بازه‌ی زمانی‌ای میان 12 دی سال 1399 تا 11 بهمن سال 1399) برای کنسول Xbox One، کنسول Xbox Series X (و به طور قطع برای کنسول Xbox Series S)، کنسول PlayStation 4، کنسول PlayStation 5 و پلتفرم PC منتشر و عرضه خواهد شد.