Menu

بازی ایرانی «سرگذشت» امروز در قالبی متفاوت رونمایی می‌شود

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در ادامه بازدید از استودیوهای بازی‌سازی و آشنایی با روند پروژه‌های داخلی، از استودیوی بازی‌سازی راسپینا و ساخته جدید آن‌ها که «سرگذشت» نام دارد، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این بازدید حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، متین ایزدی معاون حمایت و علی فخار مدیر روابط عمومی حضور داشتند و به تجربه بخش‌هایی از بازی «سرگذشت» پرداختند. بازی سرگذشت در چند ماه گذشته به شدت مورد توجه ناشران خارجی قرار گرفت و حتی توانسته در معتبرترین رویدادهای دنیا جوایز ارزنده‌ای را دریافت کند.
این بازی قرار است در سال آتی میلادی برای پلتفرم‌های مختلف از جمله رایانه‌های شخصی از طریق سرویس استیم و در ادامه برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شود.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در بازدید از استودیوی راسپینا و تجربه بازی سرگذشت از دستاوردهای سازندگان این بازی تقدیر کرد و حضور بازی‌های رایانه‌ای ایرانی در بازار خارجی را نشانه پیشرفت این صنعت در کشور و رسیدن به استانداردهای بین‌المللی دانست.
بازی سرگذشت از جمله بازی‌های باکیفیت ایرانی به حساب می‌آید که انتظار می‌رود در سطح بین‌المللی نیز موفق ظاهر شود، در حالی که تیم سازنده‌ی این بازی یک تیم نخبه چهار نفره هستند.
نمایش عمومی بازی «سرگذشت»
لازم به ذکر است که بازی سرگذشت امشب ۱۴ مهر ماه و راس ساعت ۲۰ برای نخستین بار نمایش عمومی خواهد داشت. این نمایش عمومی به صورت استریم زنده حسن کریمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای اجرا خواهد شد.علاقه‌مندان می‌توانند از طریق دو سرویس‌دهنده استریم در ایران یعنی سایت آپارات و سایت استریمجی این نمایش عمومی را تماشا کنند.