Menu

مادربرد X570 چی بخرم؟ بهترین انتخاب خودتان را پیدا کنید

سری AMD Ryzen 3000 با ارزش‌ترین پردازنده‌های دسکتاپ عرضه شده تا به امروز هستند که آمار فروش فروشگاه‌های بزرگ دنیا به خوبی گواه آن است. با این حال برای این پردازنده‌ها به یک مادربرد AMD X570 هم نیاز دارید. اما داشتن تنها یک مادربرد X570 برای بهره‌مند شدن از حداکثر مزایا و کارایی این پردازنده‌ها کافی نیست و به یک مادربرد باکیفیت، غنی از قابلیت‌ها و البته با پشتیبانی و گارانتی مورد اطمینان نیاز دارید. مادربردهای MSI X570 تمامی این ویژگی‌ها را در خود دارند و شاید وقت آن فرا رسیده باشد تا از اسارت یک برند همیشگی رها شوید.

صرف نظر از وفاداری به یک برند، تا حالا از خود پرسیده‌اید یک مادربرد خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ طراحی ظاهری جذاب، کیفیت ساخت و دوام بالا، آخرین فناوری‌های روز، پشتیبانی خوب، عملکرد بی نقص، گارانتی در دسترس و پاسخگو؟ اگر معیارهای دیگری هم دارید، بهتر است وجود آنها را در مادربردهای MSI X570 بررسی کنید.

مادربرد MEG X570 GODLIKE

این مدل یک مادربرد پرچم‌دار با مدار تغذیه پرقدرت 19 فازی دیجیتال برای نهایت اورکلاک، طراحی خیره کننده و نهایت قابلیت‌ها و امکانات است تا از هیچ لحاظ احساس کمبود نکنید. MSI در این مادربرد از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین و البته آخرین قطعات این صنعت استفاده کرده که حاصل آن یک مادربرد بی نظیر از هر نظر است. نورپردازی چشم نواز Mystic Light Infinity II هم به هیچ عنوان قابل چشم پوشی نیست.

مادربرد MEG X570 GODLIKE از نظر درگاه‌ها و قابلیت‌های ارتباطی یکی از غنی‌ترین مادربردهای عرضه شده تا به امروز است و به هر درگاه یا شکاف پرسرعتی که نیاز داشته باشید، چندین عدد از آن را در اختیار شما می‌گذارد. MEG X570 GODLIKE دارای شکاف‌های ارتباطی پرسرعت PCIe 4.0، شکاف Triple Lightning Gen4 x4 M.2 با حرارت گیر برای SSD، درگاه USB 3.2 Gen2 و درگاه شبکه 2.5 گیگابیتی WIFI 6 است.

با مادربرد MEG X570 GODLIKE می‌توانید پردازنده 16 هسته‌ای سیستم خود را تا خرخره اورکلاک کنید، فن‌های متعدد داشته باشید، وسایل ذخیره سازی پرسرعت بی شمار وصل کنید و از نهایت آزادی عمل در ارتباط با اینترنت لذت ببرید. البته قابلیت‌های نرم افزاری و انحصاری MSI را نمی‌توان نادیده گرفت.
مادربرد MEG X570 GODLIKE از هر نظر بی نظیر است. این مادربرد از یک راهکار صوتی آنبورد حرفه‌ای بهره می‌برد که کیفیت و بلندی صدای آن از اغلب کارت‌های صدا مجزا بازار بهتر است. حتی اگر قصد خرید کارت صدا مجزا را هم نداشته باشید، با MEG X570 GODLIKE صدا را با کیفیتی تجربه می‌کنید که هرگز تجربه نکرده‌اید.

MEG X570 GODLIKE یک انتخاب بی همتا برای آنهایی است که به کمتر از بهترین‌ها راضی نمی‌شوند.

مادربرد MEG X570 ACE
اگر بودجه‌تان به MEG X570 GODLIKE نمی‌رسد اما هنوز خواهان بهترین قابلیت‌ها و امکانات از مادربرد خود هستید و نمی‌خواهید کیفیت ساخت را هم فدای قیمت کنید، MEG X570 ACE مخصوص شماست. این مادربرد نیز از طراحی مُدرن، کیفیت ساخت عالی، قابلیت‌های متعدد و امکانات بسیار بالایی برخوردار است.

MEG X570 ACE با تم طلایی خیره کننده خود، از مدار تغذیه دیجیتال 15 فازی و اغلب قابلیت‌ها و امکانات مدل گران قیمت‌تر MEG X570 GODLIKE بهره می‌برد. با این مادربرد می‌توانید همه چیز را با نهایت سرعت و کیفیت خود تجربه کنید.

MEG X570 ACE برگ برنده آنهایی است که فقط چیزهای خاص می‌خواهند و سراغ معمولی‌ها نمی‌روند.

مادربرد X570-A PRO

اگر بودجه‌تان به خرید بهترین مادربردهای X570 دنیا از MSI نمی‌رسد اما هنوز کیفیت، کارایی و پایایی مادربردهای MSI را می‌خواهید؛ X570-A PRO انتخاب مخصوص شماست.

مادربرد X570-A PRO گران قیمت نیست و هرکسی قادر به تهیه آن است، با این حال هنوز از کیفیت ساخت بالا، مدار تغذیه پرقدرت، درگاه‌های ارتباطی پرسرعت و البته طراحی مُدرن و زیبا بهره می‌برد.

مادربرد X570-A PRO با قیمت وسوسه کننده خود، یک انتخاب اقتصادی بی رقیب برای پردازنده‌های AMD Ryzen است. این مادربرد قیمت بسیار خوبی دارد اما MSI هیچ چیز را فدای قیمت پایین‌تر نکرده است و هنوز می‌تواند نیاز شما را برآورده کند.

X570-A PRO از مدار تغذیه باکیفیت برای اورکلاک کردن، پشتیبانی از حافظه‌های پرسرعت DDR4، فناوری نوین PCIe 4.0، هیت سینک Frozr با فن، فناوری Core Boost، صدای باکیفیت Audio Boost 4 و البته درگاه پرسرعت USB 3.2 Gen2 بهره می‌برد.

با مادربرد X570-A PRO کم‌تر هزینه کنید، بیشترین را به دست بیاورید.

خدمات پس از فروش و گارانتی مادربردهای MSI X570

وسایل الکترونیکی ذاتاً به گونه‌ای هستند که علی رغم به‌کارگیری باکیفیت‌ترین قطعات و سفت و سخت‌ترین شرایط کنترل کیفیت، باز هم ممکن است روزی به خدمات پس از فروش نیاز پیدا کنید.

خبر خوب اینکه مادربردهای MSI X570 موجود در بازار ایران، با گارانتی بسیار خوش‌نام گرین (GREEN) عرضه می‌شوند که دارای مراکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور است. به گواه بازخورد خریداران، گرین یکی از متعهدترین و بهترین گارانتی‌های سخت افزاری کشور است.
با ضمانت معتبر و پاسخگو، در شرایط دشوار اقتصادی آسوده خرید کنید.