Menu

کمپانی EA ماه آینده با بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به استیم بازمی‌گردد

بعد از یک هفته شایعه و گزارشات مختلف، کمپانی EA به امروز به صورت رسمی اعلام کرد که به زودی عناوین خود را بر روی پلتفرم Steam نیز منتشر خواهد کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، کمپانی EA قصد دارد تا سرویس اشتراکی خود EA Access را که در حال حاضر تنها بر روی PS4 و Xbox One در دسترس می‌باشد، در بهار 2020 بر روی استیم منتشر کند. EA Access حاوی تعدادی زیادی از بازی‌های EA است که حق اشتراک سالیانه‌ی آن 30 دلار است.

همچنین، EA بازی‌های خود را به صورت تکی نیز بر روی استیم عرضه می‌کند و این رویه با انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی استیم در تاریخ 15 نوامبر(جمعه 24 آبان) آغاز می‌شود. طی چندین سال اخیر، این نخستین باری است که یکی از عناوینی که توسط EA منتشر می‌شود بر روی پلتفرمی به غیر از EA origin نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

رئیس شرکت EA آقای "اندرو ویلسن" در این مورد گفته است:"این آغاز شراکتی هیجان‌انگیز با Valve است که موجب نوآوری ما برای بازیکنان PC می‌شود."

رئیس کمپانی Valve "گیب نیول" نیز در این مورد می‌گوید:"امروز، روز خوبی برای گیمرها می‌باشد. ما بسیار برای شراکت با EA هیجان‌زده هستیم تا نه فقط بازی‌های عالی آن‌ها و سرویس اشتراکی‌شان را به استیم بیاوریم، بلکه درهای جوامع کابری‌مان را به طریقی بی‌نظیر به روی یکدیگر باز کنیم و این موضوع به نفع بازیکنان و توسعه‌دهندگان سراسر جهان می‌باشد."

EA می‌گوید که در آینده شما می‌توانید انتظار داشته باشید تا عناوینی چون The Sims 4، Apex Legends، FIFA 20 و Battlefield V را نیز به استیم راه یابند. صرف نظز از اینکه عناوین چند نفره را بر روی استیم یا اوریجین تجربه می‌کنید، بازیکنان قادر خواهند بود تا با یکدیگر به تجربه‌ی این عناوین بپردازند.

در دورانی که جامعه‌ی کاربری PC Gaming به چندین دسته تقسیم شده‌ است، شراکت بین EA و Valve موضوعی می‌باشد که به نفع تمامی کاربران PC است. امیدواریم تا در آینده نیز چنین خبرهایی بشنویم. دیدگاه شما در این مورد چیست؟