درود بر تمامی کاربران گرامی پردیس گیم. اکنون با موسیقی متن بازی های Michael Jackson's Moonwalker و Michael Jackson: The Experience، اثر آهنگسازان مختلف در خدمت شما هستیم.

بازی Michael Jackson's Moonwalker اقتباسی از فیلم سینمایی‌ای با همین نام و عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی است که در سال 1990 برای کنسول‌های SEGA Genesis و SEGA Master System و همچنین دستگاه‌های آرکید و رایانه‌های شخصی نیز عرضه شد. نسخه‌ی PC این عنوان توسط کمپانی U.S. GOLD توسعه یافته و ترکیبی از سبک‌های beat'em Up و معمایی بود. اما نسخه‌های آرکید و جنسیس / مستر سیستم این عنوان توسط کمپانی SEGA توسعه یافته و به طور خالص در ژانر Beat'em Up قرار داشت که این نسخه‌ها بیشتر از سایرین شناخته شده هستند. نسخه‌های آرکید و جنسیس این بازی همچنین به عنوان آغازگر همکاری‌های مایکل جکسون و سگا محسوب می‌شود و زمینه ساز اتفاقاتی همچون آهنگسازی مایکل جکسون برای بازی سونیک 3 و سپس حضور او در بازی Space Channel 5 شد.

بازی Michael Jackson: The Experience نیز عنوانی در سبک موسیقی و Rhythm است که با همکاری استودیوهای مون‌پلیه، میلان، پاریس، مونترال، سائو پائولو و شانگهای یوبی سافت توسعه یافته و در 6 نوامبر سال 2010 توسط کمپانی یوبی سافت برای تمامی کنسول‌های اصلی منتشر شده و سپس نسخه‌ای ساده‌تر از آن برای پلتفرم‌های دستی‌ای همانند PSP و تبلت‌ها عرضه شد. برای استفاده از این عنوان بر روی کنسول‌های اصلی، بازیکن به یک وسیله برای تشخیص حرکات بدن (همچون کینکت، Move و نانچاک‌ها) نیاز داشت و می‌تواست با انتخاب یکی از آهنگ‌های منتخب مایکل جکسون، به انجام حرکات رقص مختلف بپردازد. اما این ویژگی در نسخه‌های دستی با سیستم دکمه زنی در زمان‌های خاص، تعویض شد.

دانلود موسیقی های مایکل جکسوندانلود موسیقی متن بازی Michael Jackson's Moonwalker

Michael Jackson: The Experience Original Sound Version

(.Michael Jackson's Moonwalker Original Soundtrack (Arcade Ver

(.Michael Jackson's Moonwalker Original Soundtrack (SEGA Genesis Ver

(.Michael Jackson's Moonwalker Original Soundtrack (SEGA Master System Ver

ناشر: ندارد – نسخه Game Rip

تاریخ انتشار: 1990 و 2010

قیمت کلی: ندارد (متغیر بسته به قیمت قطعات اصلی)

تعداد قطعات موسیقی: 104 قطعه

مدت زمان کلی: 03 ساعت و 22 دقیقه و 03 ثانیه

کیفیت: MP3 320

آهنگسازان: Michael Jackson, Tohru Nakabayashi, Hiroshi Kubota, Takayuki Nakamura

دانلود موسیقی متن

دانلود تمامی آلبوم ها به صورت یکجا با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 512.81 مگابایت)

پسورد فایل: [email protected]

دانلود تعدادی از موسیقی های منتخب

Smooth Criminal – SEGA Genesis Version

Beat It – SEGA Genesis Version

Another Part of Me (Round 4) – Arcade Version

Billie Jean (Ending) – Arcade Version

Bad – SEGA Genesis Version

Heal the World

Stranger in Moscow

در نهایت شما همراهان عزیز ما در پردیس گیم می‌توانید سایر موسیقی‌های این طرح را از صفحه زیر دانلود کنید و موسیقی‌های متن درخواستی خود را نیز به اشتراک بگذارید تا برای شما قرار گیرد (قسمت راهنما حتما مطالعه شود):

دانلود موسیقی متن بازی‌ها در پردیس‌گیم