Menu

از بازی جدید PUBG رونمایی شد

چندی پیش شرکت PUBG Corporation اعلام کرد، Playerunknown's Battlegrounds بعدی در دست ساخت قرار دارد. هنوز پسوند یا نام اصلی این پروژه مشخص نیست اما می‌دانیم که برای ساخت آن استودیوای با نام Striking Distance تشکیل شده است که توسط "گلن اسکافیلد"، سازنده عناوینی مانند Dead Space و Call of Duty، هدایت خواهد شد.

به نظر می‌رسد این پروژه در مراحل اولیه شکل‌گیری قرار دارد، بنابراین اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، شرکت PUBG Corp در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که این بازی یک "تجربه داستان محور ریشه‌ای از دنیای PUBG" خواهد بود" و از طرفی اسکافیلد به این نکته اشاره کرد که این عنوان ادامه بازی قبلی نخواهد بود و ممکن است یک عنوان بتل رویال نباشد. او در این باره گفت:

"به عنوان یک خالق، آزادی در کشف و بررسی دنیای PUBG من را در مورد احتمالات مختلفی که می‌تواند رخ دهد هیجان زده کرده است، احتمالاتی که فراتر از ژانر بتل رویال هستند."

PUBG قبل از افتادن بر سر زبان‌ها، یک ماد در عنوان Arma 2 بود، سپس بازی در سال 2017 به صورت دسترسی زودهنگام به استیم آمد و مدتی بعد برای Xbox One و PS4 نیز منتشر شد.

نظر شما در این باره چیست؟