Menu

بازی Ace Combat 7 بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه فروش کرده است

امروز شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی (Project Aces) با اعلام کل فروش بازی Ace Combat 7: Skies Unknown، در کنار اعلام انتشار یک بروزرسانی جدید که به صورت رایگان ارائه می شود، توانستند تا رکورد جدیدی نه تنها برای این بازی بلکه برای کل تاریخ سری بازی‌های Ace Combat به ارمغان بیاورند.

استودیوی باندای نامکو در اعلامیه‌ی جدید خود به صورت رسمی اعلام کرد که عنوان Ace Combat 7: Skies Unknown تبدیل به پرفروش‌ترین نسخه‌ی این بازی از زمان انتشار اولین نسخه‌ی این عنوان در سال ۱۹۹۲ تا به امروز شده است.

طبق اعلامیه‌ی منتشر شده‌ی باندای نامکو، این بازی هم اکنون موفق شده است تا ۲٫۵ میلیون نسخه در سرار جهان به فروش برساند. این فروش شامل نسخه‌های دیجیتالی، فیزیکی و فروش خرده فروشی‌ها نیز می‌گردد که در نوع خود فروش بسیار خوبی می‌باشد.

همزمان با اعلام این خبر، به صورت رسمی دومین سالگرد عرضه‌ی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown نیز جشن گرفته شده است و همچنین به همین مناسبت، آپدیت جدید و رایگانی که شامل پوسته‌های جدید برای هواپیماها و همینطور موارد جدیدی برای ارتقا دادن و اضافه کردن به هواپیماها می‌شود، عرضه می‌گردد.

در انتهای این خبر، مدیر برند و نام تجاری سری بازی‌های Ace Combat، کزوتوکی کونو (Kazutoki Kono) در توییتر (Twitter) اعلام کرد که عنوان Ace Combat 7: Skies Unknown هم اکنون پرفروش‌ترین بازی این فرانچایز است و توانسته است تا رکورد جدیدی را در طول تاریخ این سری به نام خود ثبت کند.

لازم به ذکر است که به روزرسانی رایگان این بازی در تاریخ ۳۰ دی ماه (۱۹ ژانویه) به صورت رسمی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. این به روزرسانی طبق اعلامیه‌ی رسمی استودیو شامل موارد جدیدی برای ارتقای هواپیماها و همینطور پوسته‌های جدید برای تزیین و زیباتر کردن جلوه‌ی بصری جت‌ها می‌شود.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown هم اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس همگان قرار دارد. همچنین این عنوان از طریق هدست واقعیت مجازی PSVR نیز قابل بتجربه است.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ به نظرتان فروش این بازی در حد لیاقت آن بوده یا نه؟ با ما به اشتراک بگذارید.