Menu

آموزش تغییر ریجن فورتنایت [کاهش پینگ و تغییر منطقه مچ میکینگ]

گاها برای شما سوال پیش آمده است که چطور می توان پینگ بهتری در بازی FORTNITE داشت یا اینکه همیشه هم تیمی های شما از یک کشور و زبان خاص (مثلا عربی) بوده اند گاها این شما را اذیت کرده است. شما با تغییر ریجن فورتنایت می توانید بهترین پینگ را بگیرید (هنگام تغییر ناحیه یا همین ریجن، پینگ مشخص است) یا اینکه ناحیه و منطقه مچ میکینگ (Matchmaking) خود را تغییر دهید تا مثلا با کسانی که از کشورهای اروپایی درحال تجربه بازی هستند در یک مچ بیفتید.

در ادامه به شما نحوه عوض کردن Region بازی Fortnite را آموزش می دهیم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

نکته: این آموزش (تغییر ریجن فورتنایت) با تغییر ریجن اکانت اپیک گیمز متفاوت است و این دو، دو چیز متفاوت از یکدیگر محسوب می شوند

چگونه تنظیمات ریجن فورتنایت را تغییر دهیم؟

برای تغییر دادن ریجن در فورتنایت شما باید به تنظیمات بروید. در آنجا شما تنظیماتی مربوط به ریجن پیدا میکنید. این نکته خیلی مهم است که شما هر چقدر از یک ریجن دورتر باشید پینگ یا تاخیر بیشتری خواهید داشت. اما شما باید کمترین پینگ ممکن را داشته باشید تا تاخیر ارسال و دریافت داده ها کمتر شود.

مراحل تغییر ریجن فورتنایت:

  • روی آیکون سه خط کنار صفحه کلیک کنید تا به منوی اصلی بروید.
  • وارد Settings شوید.
  • به تب Game بروید. باید دومین تب از سمت چپ باشد.
  • اینجه ریجن و پینگ تان را در گزینه Matchmaking Region میبینید.
  • همچنین با این گزینه میتوانید ریجن تان را عوض کنید. به دنبال یک ریجن با کمترین پینگ بگردید و ریجن تان را روی آن تنظیم کنید.
  • روی Apply کلیک کنید.
از طریق گزینه Matchmaking Region میتوانید ریجن اکانت خود را تغییر دهید
از طریق گزینه Matchmaking Region میتوانید ریجن اکانت خود را تغییر دهید

فورتنایت از رابط کاربری مشابهی در پلتفرم های مختلف استفاده میکند پس این روش باید برای کاربران PC و کنسول ها و موبایل هم کار کند.

دلیل اهمیت تنظیمات ریجن فورتنایت چیست؟

بازی از سرعت بالایی برخوردار است. هر ثانیه ای اهمیت دارد و نباید ذره ای کند باشید. دشمنان میتوانند از فواصل دور و نزدیک شما را هدف قرار دهند. این یعنی داشتن یک ارتباط یا کانکشن خوب و سریع با سرور بسیار حیاتی است. سرور هایی که از نظر جغرافیایی به شما نزدیک تر اند میتوانند بهترین پینگ را داشته باشند که مساوی است با زمان پاسخ دهی بهتر. سرور هایی که پینگ بالاتری دارند باعث میشوند که بازی لگ دار شود و حتی اگر شما اولین کسی باشید که شلیک میکنید، باز هم ممکن است بمیرید. همچنین اگر بخواهید با کسی که در کشوری دیگر زندگی میکند بازی کنید، ممکن است که مجبور به تغییر ریجن بازی شوید.

خرید محصولات فورتنایت با قیمت ارزان و تحویل فوری از فروشگاه و سایت پلی مگ 🙂 (روی متن بنفش کلیک کنید)

راهنمایی چلنج های بازی فورتنایت را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا این آموزش به درد شما خورده است؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 2 امتیاز )

The post آموزش تغییر ریجن فورتنایت [کاهش پینگ و تغییر منطقه مچ میکینگ] appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.