Menu

آیا انیمیشن Soul 2 ساخته می شود؟ | همه چیز درباره روح 2

انیمیشن Soul 2 ساخته می‌شود؟ اگر ساخته شود، چه زمانی منتشر می‌شود و داستان آن درباره چیست؟ فیلم روح مورد توجه رسانه‌های عمومی و منتقدان قرار گرفت و موجب شد دیزنی و پیکسار بخواهند در آیند نزدیک همکاری دیگری با یکدیگر داشته باشند. ناگفته نماند که با توجه به وسعت انیمیشن روح 2، تولید و اکران آن بیشتر از چند سال به طول می‌انجامد. با سایت پلی مگ همراه باشید تا از جزئیات مختلف انیمیشن Soul 2 مطلع شوید.

هر آنچه که باید از انیمیشن Soul 2 بدانید

داستان انیمیشن روح

اگر انیمیشن Soul را دیده باشید، می‌دانید که این انیمیشن ماجرای معلم موسیقی و سیاه پوستی به نام جو گاردنر با صداپیشگی جیمی فاکس (Jamie Foxx) را روایت می‌کند. جو در نیویورک سیتی ساکن است و روزی یک کار تمام وقت در زمینه آموزشی به او پیشنهاد می‌شود، اما او می‌خواهد شغل رویایی خود را دنبال کند که به او فرصت بدهد تا برای دورتا ویلیام با صداپیشگی آنجلا باست (Angela Bassett)، پیانو بزند. زمانی که به اولین اجرای جو توجه نمی‌شود، او به زندگی عادی خود برمی‌گردد. لحظاتی بعد می‌بینیم که به خاطر افتادن در چاله‌ای به کما می‌رود. تمام فضای انیمیشن Soul در دنیای موازی و کلاسیک سال 1946 و مانند فیلم It’s a Wonderful Life جریان پیدا می‌کند. حالا روح جو در برزخ است و از دیدگاه‌های مختلفی خود را تماشا می‌کند.

داستان انیمیشن روح 2
داستان انیمیشن روح 2

اعلام تاریخ ساخت انیمیشن روح 2

در ژانویه 2021، دیزنی و پیکسار برای ساخت انیمیشن Soul 2 برای ساخت روح 2 به طور رسمی هیچ چراغ سبزی نشان ندادند، البته از زمان پخش انیمیشن روح در روز کریسمس سال 2020، تصمیم غافلگیرانه‌ای نبوده است. هرچند، با توجه به اینکه انیمیشن روح در دیزنی پلاس توانسته تماشاگران گسترده‌ای داشته باشد و از طرفی هم یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های پیکسار نیز بوده، می‌توانیم مطمئن باشیم که تاریخ ساخت انیمیشن روح 2 در سال 2021 مشخص و اعلام می‌شود.

انیمیشن Soul 2 چه زمانی ساخته و منتشر می‌شود؟

پیکسار طبق معمول هر ساله یک انیمیشن منتشر می‌کند و می‌توان به انیمیشن Luca 2021، انیمیشن Turning Red 2022 و انیمیشن Lightyear 2022 اشاره کرد که آن‌ها را در آینده منتشر می‌کند. بنابراین، بعید به نظر نمی‌رسد که استودیوی پیکسار و دیزنی انیمیشن Soul 2 را سه سال بعد تولید و منتشر کنند. این را می‌شود از سابقه ساخت فرانچایز و دنباله‌های دیزنی و پیکسار مانند مشاهده کرد. مانند انیمیشن Car 3 که شش سال قبل از Car 2 ساخته شد یا انیمیشن Toy Story 4 که تقریبا یک دهه بعد از قسمت سومش ساخته شد. بنابراین، حدس می‌زنیم انیمیشن روح 2 در سال 2025 منتشر شود. از جایی که صنعت فیلم از دنباله فیلم‌های خود را تولید می‌کند، اولویت استودیوی پیکسار و دیزنی هم این است که انیمیشن روح 2 را در سال 2025 یا یک سال بیشتر از آن، تولید و پخش کند.

تاریخ انتشار انیمیشن Soul 2
تاریخ انتشار انیمیشن Soul 2

صداپیشگان انیمیشن Soul 2 چه کسانی هستند؟

تمام صداپیشه‌های فیلم روح برای نقش‌های اول خود در Soul 2 از جمله فاکس در نقش جو برخواهند گشت. از صداپیشگی فاکس نگذریم که شخصیت جو را زنده‌تر کرد. تینا فی (Tina Fey) در نقش روحی به نام 22 در انیمیشن روح 2 حضور خواهد داشت؛ روحی که وقتی به زمین منتقل می‌شود و زندگی جدید خود را شروع می‌کند، مورد توجه کانون روایی انیمیشن قرار می‌گیرد. فلیشیا راشد (Phylicia Rashed) در نقش مادر جو یعنی لیبا، آلیس براگا (Alice Braga) و ریچارد آیوادی (Richard Ayoade) به نام جری به عنوان مشاوران در نقش‌های مکمل انیمیشن Soul 2 ایفای نقش خواهند کرد.

صداپیشگان انیمیشن روح 2
صداپیشگان انیمیشن روح 2

انیمیشن Soul 2 چه داستان را روایت می‌کند؟

با توجه به پایان انیمیشن روح، احتمال دارد در انیمیشن Soul 2 شروع زندگی جدید شخصیت 22 را مشاهده کنیم. با این حال، دیزنی و پیکسار به نظر می‌رسد می‌خواهند تمرکز روایی خود را روی شخصیت‌های آمریکایی-آفریقایی خود حفظ کنند. در این مورد، تینا فی شاید بتواند نقش محوری در تکمیل خط داستانی انیمیشن روح 2 با شخصیت جو را داشته باشد. با توجه به پیش‌فرض‌های وجودی و مضامین آسمانی در انیمیشن روح، تولید و انتشار انیمیشن روح 2 برای پیکسار و دیزنی دشوار نخواهد بود.

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا نسخه اول انیمیشن Soul را تماشا کرده اید؟
از نسخه دوم روح چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 2 امتیاز )

The post آیا انیمیشن Soul 2 ساخته می شود؟ | همه چیز درباره روح 2 appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.