Menu

حالت PVE به فصل دهم بازی PUBG اضافه می شود | بیشتر با این بخش آشنا شوید

اگر شما از بازیکنان بازی‌های آنلاین هستید می‌توانید تریلر فصل دهم بازی PUBG که قبل از 16 دسامبر (26 آذر) یا قبل از کنسول در 17 دسامبر (27 آذر) منتشر می‌شود، را تماشا کنید. همه ماجرای بازی درباره مد چالش‌های جدید PvE به نام Haven است. با سایت پلی مگ همراه باشید.

نقشه Haven در بازی PUBG

اگر می‌خواهید بدانید که Haven چیست؟ باید بگوییم که Haven نام نقشه جدید بازی به همراه مد منحصربه‌فرد، لابی 32 بازیکن و 16 تیم دو نفره است. این را در نظر داشته باشید که هیچ تیم دو نفره‌ای وجود ندارد. تمام اینها در بقایای یک شهر صنعتی که قبلا رونق داشته، اتفاق می‌افتد، اما اکنون مزدوران مسلحی به نام Pillar آنجا را تصرف کردند. داستان کلی این است که شرکت بیوتکنولوژی به نام تایتانیک (Tythonic)، پیلار (Pillar) را استخدام می‌کند تا زمانی که صنایع به خشکسالی می‌خورند، بتواند نقشه Haven را نابود کند.

علی‌رغم شکار بازیکن‌ها، Haven طرفداران PUBG را به چالش می‌کشد تا در رقابت با مزدوران Pillar بتوانند زنده بمانند. در تریلر این بازی هلیکوپتر پیشاهنگی پیلار و خودروهای زرهی آنها را می‌بینید که محافظان مسلح آنها جزیره را درو می‌کنند. زمین را مانند مود زامبی‌ها تصور کنید؛ زامبی‌هایی که زیاد زنده نمی‌مانند و سلاح‌های آنها کمتر از سلاح‌های شماست. شما در این مرحله باید از دست پیلار (Pillar) پنها شویند و زمانی که به انبارهای غارت‌شده آنها رفتید بتوانید آنها را شکست دهید و تا زمانی که از محدود خودروهای نظامی آنها دور شوید، باید به حرکت کردن ادامه دهید.

توسعه دهنده PUBG Crop هیون یا (Haven) را اینگونه تعریف می‌کند که PUBG یک تجربه کاملا منحصربه‌فرد و انحصاری در فصل ده است. با توجه به لابی‌های کوچک‌تر بازی و نقشه یک در یک، می‌توان گفت که میانگین اندازه نقشه Haven به طور قابل توجه‌ای کوچک‌تر از مسابقه‌های نرمال PUBG خواهد بود. نقشه Haven تنها از 16 دسامبر تا 24 مارس (26 آذر تا 5 فروردین) در حالت‌های اول شخص و سوم شخص در دسترس شما قرار خواهد گرفت. بنابراین، اگر به دنبال چالش PvE به همراه جهان و تفنگ بازی در دنیای PUBG هستید، می‌توانید روزهای آینده از این بازی استفاده کنید.

PUBG Crop در کنار افشا کردن نقشه Haven، مقدمه سریعی از فصل ده را نیز منتشر کرد. مقدمه‌ای که موارد برجسته‌ای بارگذاری لباس‌ها، تیم مسابقات deathmatch و تنظیمات و محاسبات امتیازات گرفته‌شده نامشخص، را شامل می‌شود.

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به سیزن 9 پابجی چیست و از سیزن 10 چه انتظاراتی دارید؟

منبع: سایت پلی مگ

5 / 5 ( 2 امتیاز )

The post حالت PVE به فصل دهم بازی PUBG اضافه می شود | بیشتر با این بخش آشنا شوید appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.