Menu

نقدها و نمرات بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد | شاهکار، همانطور که انتظار می رفت

متای سایبرپانک 2077 مشخص شد

بازی Cyberpunk 2077 یکی از عناوین به شدت مورد انتظاری بود که چندین سال است گیمرها منتظر انتشار رسمی آن هستند. علی رغم اینکه متا معیار خوبی جهت انتخاب یک بازی نیست، اما فکر می کنم خیلی ها مثل من منتظر بودند تا ببینند تکلیف نقدها و نمرات بازی Cyberpunk 2077 چه می شود که خوشبختانه نتیجه نهایی خبر از یک شاهکار تمام عیار (گیم پلی، داستان، گرافیک و …) می دهد و امروز در سایت پلی مگ نیز قصد داریم به بررسی برخی از نقدها بپردازیم و ببینیم سایت های معروف گیمینگ خارجی چه نمراتی را به این بازی داده اند؛ فارغ از اینها چیزی که مهم است، این است که سی دی پراجکت (CD Project)، خالق فرانچایز ویچر (The Witcher) سربلند بیرون آمده است.

در ادامه متای سایبرپانک 2077 به همراه نقدها و نمرات آن قرار گرفته است؛ با سایت پلی مگ همراه باشید.

نظر و نمره سایت های مختلف راجع به بازی Cyberpunk 2077

در ادامه سعی کرده ایم تا به بررسی برخی از نقدها بپردازیم تا حساب کار دستتان بیاید. لازم به ذکر است ما سعی می کنیم تا هم نقد از سایتی که تعریف کرده است و هم سایتی که انتقاد کرده است بگذاریم.

سایت VGC

نمره داده شده: 100 از 100

یک سری ویژگی های جدید و فوق العاده در بازی باعث شده اند تا سایبرپانک سینماتیک های خارق العاده داشته باشید و در نتیجه تبدیل به یک نقش آفرینی (RPG) و جهان بازی (Open World) بی نظیری تبدیل شود. البته باید اطلاع داشته باشید که یک سری باگ ها در روز عرضه بازی وجود دارند که احتمالا طی آپدیت های بعدی رفع خواهند شد.

سایت IGN

نمره داده شده: 90 از 100

بازی سایبرپانک شما را وارد یک دنیای کاملا زیبا و در عین حال متحیرکننده و گیج کننده قرار می دهد. این بازی به شما اجازه می دهد تا شخصیت خود را هر طور که علاقمند هستید بسازید و ویژگی های شخصی سازی آن کاملا جدید و متفاوت و نوآورانه هستند.جستجو کردن، مقابله با دشمنان و انتخاب های شما تاثیر طبیعی و واقع گرایانه ای در داستان بازی میگذارند و حتی در رفتار مردم و جهان پیرامون خود نیز می توانید این تاثیرات را مشاهده کنید؛ در Cyberpunk 2077 همه چیز وجود دارد، غم، شادی، گریه، خنده و حتی گاهی اوقات همه اینها با هم. داستان اصلی بازی از چیزی که انتظار می رفت بسیار کوتاه تر است و شاید اگر بخواهید فقط داستان اصلی را پیش ببرید، خیلی از بخش های داستان بازی را متوجه نشوید، اما در صورتی که ماموریت و داستان های فرعی را پیش ببرید، دید خوبی از بازی به شما داده می شود و حتی در نوع پیشبرد داستان نیز تاثیرات بسزایی می گذارد. باعث ناراحتیست که برخی از باگ ها باعث می شوند تا حس و حال خوب بازی در برخی از بخش ها گرفته شود اما طراحی خارق العاده جهان بازی، آن را تبدیل به یک نقش افرینی / آر پی جی (RPG) خالص و جدید تبدیل می کند و استانداردهای جدیدی را به صنعت گیم اضافه می کند.

سایت GamesBeat

نمره داده شده: 60 از 100

من فکر می کنم برای توسعه بازی سایبرپانک 2077 بودجه بسیار هنگفتی اختصاص داده شده است و خیلی از مردم دنبال چنین چیزی هستند. برای من ویژگی های کلیدی بازی بسیار کم هستند و در خیلی از بخش ها، بلندپروازی بازی با شکست و کمبود مواجه می شود.

نقدها و نمرات بازی Cyberpunk 2077

متای سایبرپانک 2077 (در پلتفرم پی سی / PC)
متای سایبرپانک 2077 (در پلتفرم پی سی / PC)

لازم به ذکر است نقدها و نمرات بازی Cyberpunk 2077 درحال حاضر فقط برای پی سی (PC) منتشر شده است، اگر چه انتظار می رود برای کنسول های نسل نهمی پلی استیشن 5 (PS5) و اکس باکس سری اکس (XBOX Series X) نیز منتشر شود اما مشخص نیست که آیا نقدی برای سایر پلتفرم ها منتشر می شود یا خیر

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی سایبرپانک 2077 چیست و عملکرد آن را چطور ارزیابی می کنید؟

منبع: سایت پلی مگ

5 / 5 ( 6 امتیاز )

The post نقدها و نمرات بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد | شاهکار، همانطور که انتظار می رفت appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.