Menu

استارتر پک (Starter Pack) فصل پنجم چپتر 2 بازی فورتنایت لو رفت

در هر فصل از بازی Fortnite Battle Royale پک‌های جدیدی می‌بینیم. در فصل پنجم بازی فورتنایت هم با استارترپک جدیدی روبه‌رو هستیم که تصویر آن را می‌توانید مشاهده کنید. زمانی که فصل چهارم بازی Fortnite عرضه شد، داده‌کاوها توانستند در زمان خرابی، استراترپ ک و استریت سرپنت جدیدی را منتشر کنند. ولی، شما تا چند روز بعد نمی‌توانستید این پک را از بازی Fortnite خریداری کنید. با سایت پلی مگ همراه باشید تا جزئیات بیشتری از Starter Pack از سیزن 5 از Chapter 2 بازی Fortnite کسب کنید.

نگاهی به استارتر پک سیزن 5 از Chapter 2 فورتنایت

ناگفته نماند که پک استریت سرپنت (The Street Serpent Pack)، اسکین‌های سیکر (Seeker)، بک بلینگ پک چین استیک (Chainstick Pack Back Bling)، استریت بلید پیک‌اکس (the Street Blade pickaxe) و600 ویباکس را شامل می‌شود. در حال حاضر، با شروع فصل جدید بازی فورتنایت با استارتر پک فصل پنجم چیتر دوم فورتنایت روبه‌رو هستیم. Starter Pack از سیزن 5 از Chapter 2 بازی Fortnite هم ویباکس و اسکین را به همراه بک بلینگ (back bling) و پیک‌اکس (pickaxe) را شامل می‌شود.

پک جدید بازی فورتنایت در آپدیت V15.00 امروز، لیک پیدا کرده است و می‌توانید آخرین پک ارائه‌شده را بررسی کنید.

زمانی که استارترپک‌های قبلی منتشر می‌شدند، اطلاعات زیادی از جمله توضیحات آنها نیز منتشر می‌شد، نام اسکین، پیک‌اکس و بک بلینگ Starter Pack از سیزن 5 از Chapter 2 بازی Fortnite را هم می‌دانیم

اسکین آیس رایدر فورتنایت (ICE RAIDER FORTNITE SKIN)

اسکین استارتر پک فصل پنجم چیتر دوم فورتنایت خیلی کمیاب است و در توضیحات آن نوشته:«الماس مصنوعی در آن کار نشده است.»

Ice Raider Fortnite Skin
Ice Raider Fortnite Skin

شاین پک بک بلینگ (SHINE PACK BACK BLING)

چه الماس کمیابی است:«درخشش آن را نمی‌توان پنهان کرد.»

Shine Pack Back Bling
Shine Pack Back Bling

کارت کاتر پیک‌اکس (CART CUTTER PICKAXE)

«آره، این الماس‌ها واقعی هستند.»

6-Carat Cutter Pickaxe
6-Carat Cutter Pickaxe

در ادامه تصاویر پک اسکین آیس ریدی را می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت

با اینکه هنوز قیمت دقیقی از آنها منتشر نشده، اما قیمت‌های استارتر آیس ریدر را بر اساس قیمت پک‌های قبلی آورده‌ایم و می‌توانید انتظار قیمت‌های زیر را داشته باشید.

  • 3.19 پوند
  • 3.99 دلار آمریکا
  • 3.99 یورو
  • 6.45 دلار نیوزلند
  • 6.25 دلار استرالیا

تاریخ انتشار

با تمام لیک‌های بازی Fortnite هنوز هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که چه زمانی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. هرچند، از چیزهایی که در فصل‌های قبلی بازی فورتنایت دیدیم، انتظار داریم که این پک در یک یا دو هفته بعد منتشر شود. زمانی که پک اسکین آیس ریدر (Ice Raider) در فروشگاه آیتم بازی فورتنایت قرار بگیرید، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

آیا شما از طرفداران اسکین، بک بلینگ و پیک‌اکس هستید؟ لطفا نظرتان را درباره Starter Pack از سیزن 5 از Chapter 2 بازی Fortnite بیان کنید.

خرید بتل پس فورتنایت | خرید ویباکس فورتنایت | سیو د ورلد (Save The World) | خرید استارتر پک فورتنایت را از پلی مگ با قیمت ارزان بخر! (روی نام محصول مد نظر کلیک کن)

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به استارتر پک سیزن 5 چپتر 2 بازی Fortnite چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

4.3 / 5 ( 6 امتیاز )

The post استارتر پک (Starter Pack) فصل پنجم چپتر 2 بازی فورتنایت لو رفت appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.