Menu

نیم نگاهی به اسکین گالاکتوس (Galactus) بازی فورتنایت

با نزدیک شدن به رویداد از قبل پیش‌بینی‌شده بخش دوم از فصل چهارم فورتنایت (Fortnite Chapter 2- Season 4)، به طور رسمی اولین ظاهر انحصاری از اسکین گالاکتوس در بازی فورتنایت منتشر شده است. بازی فورتنایت Epic Game در حال حاضر میان یک کراس اوور با دیزنی قرار گرفته؛ جایی که ابرقهرمانان محبوب دنیای مارول مانند مرد آهنی، ولوورین، ثور و بسیاری دیگر به جزیره فورتنایت می‌آیند. با سایت پلی مگ همراه باشید.

چهره ترسناک اسکین گالاکتوس

جنگ نکوس (Nexus War) در بخش دوم از فصل چهارم بازی فورتنایت وارد نبردی قریب‌الوقوع با بلعنده دنیاها (Devourere of Worlds) یعنی گالاکتوس (Galactus) می‌شود. گالاکتوس مخوف‌ترین و ترسناک‌ترین تهدیدی است که دنیای فورتنایت تا به حال به آن روبرو شده و حتی آن را دیده است. با فاش شدن اسکین Galactus در بازی فورتنایت، انتظار می‌رود که او بزرگ‌ترین و استادانه‌ترین ظاهر و اسکین دنیای فورتنایت را داشته باشد.

تصویر (احتمالی) از اسکین Galactus
تصویر (احتمالی) از اسکین Galactus

نظرات بازیکنان درباره اسکین Galactus

کاربری در توئیتر درباره اسکین Galactus نوشت:

این همان گالاکتوسی است که باید این شکلی باشد! از ximton@ برای انتشار این تصویر ممنون هستم.

هنوز تایید نشده که آیا در آینده می‌توان از اسکین گالاکتوس استفاده کرد یا نه، اما در نظر داشته باشید که مجموعه‌ای از اسکین‌های گالاکتوس در فایل‌های 3Patches ago اضافه شده است! pic.twitter.con/i3ZQA16gLX

(ShiinaBR – Fortnite Leaks (@ShinnaBR در 25 نوامبر 2020 (5 آذر 1399)

دسترسی اسکین گالاکتوس

در حالی که هنوز تایید نشده که ظاهر و اسکین گالاکتوس تنها در پایان این رویداد دیده می‌شود یا اینکه بعدها در فروشگاه‌های بازی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد، اما طرفداران بازی فورتنایت به حساب توئیتری مارول رفتند تا به اندازه درست و طراحی ترسناک گالاکتوس در بازی فورتنایت نگاهی بیندازند.

گالاکتوس در مسیر تصرف جزیره فورتنایت است

زمانی که اسکین Galactus به بازی فورتنایت اضافه نشده بود، خواننده رپ محبوب آمریکایی یعنی تراویس اسکات زمانی که نقشه را برای Astronomical concert خود تصرف می‌کند، به بزرگ‌ترین مخلوق دنیای فورتنایت تبدیل می‌شود. اگر گالاکتوس به بازی Fortnite بیاید، او باز هم بزرگ خواهند ماند؟

هرچند، اخیراً یکی از کاربران توئیتر به نام Ponzip مقایسه کرده و از مقایسه آن این را می‌شود انتظار داشت که اسکین Galactus از اسکات تراویس هم بزرگ‌تر است.

گالاکتوس چقدر بزرگ است؟

از #fortnite #marvel @fortniteGame @FortniteFR #galactus pic.twitter.con/IGHZdn 85 SH لذت ببرید

PONZIP (@mrponzip) در 22 نوامبر سال 2020 (2 آذر)

ویژگی‌های ظاهری و اسکین گالاکتوس

گالاکتوس با داشتن زره براق و صیقلی، کلاه شاخدار تهدیدآمیز و پوستش بدون شک می‌تواند چشم تمام شخصیت‌های بازی را به خود جلب کند. حتی به غیر از خود شخصیت گالاکتوس، انتظار می‌رود اندازه رویداد فورتنایت هم طولانی شود و حجم زیادی را مصرف کند.

مقایسه حجم رویداد گالاکتوس

حجم رویداد The Galactus تقریبا 4 گیگابایت است. این یعنی اینکه حجم رویداد The Galactus در مقایسه با حجم (Final Showdown) رویداد نهایی که 650 مگابایت بود و حجم رویداد Travis Scott تراویس اسکات که 480 مگابایتی بود، چند برابر بیشتر است.

خدای من #fortnite pic.twitter.con/95qPze4UQK

18 نوامبر 2020 (28 آبان)

با انتشار اولین تصویر از اسکین Galactus، هیاهیوی پیرامون رویداد پایان فصل Fortnite واقعی‌تر و جدی‌تر شده است.

خرید بتل پس فورتنایت | خرید ویباکس فورتنایت | سیو د ورلد (Save The World) | خرید استارتر پک فورتنایت را از پلی مگ با قیمت ارزان بخر! (روی نام محصول مد نظر کلیک کن)

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

اگر اسکین قابل گیفت باشد، می توانید آن را از طریق خدمات گیفتینگ فورتنایت فروشگاه پلی مگ تهیه کنید.
نظر شما نسبت به این اسکین چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

4 / 5 ( 4 امتیاز )

The post نیم نگاهی به اسکین گالاکتوس (Galactus) بازی فورتنایت appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.