Menu

ندای وظیفه؛ ندای رقابت ۶۰ میلیونی به گوش می‌رسد!

ثبت‌نام برای بردن جایزه ۶۰ میلیونی در جام Call of Duty Mobile بازار شروع شد!

جام قهرمانی Call of Duty Mobile اولین و بزرگ‌ترین رویداد ایرانی رقابت‌ آنلاین فردی و گروهی

Call of Duty Mobile شروع به ثبت نام کرد. این رویداد در دو مرحله در روز ۲۲، ۲۳ و ۳۰ آبان برگزار خواهد شد.برندگان این رقابت آنلاین در بخش گروهی و فردی در مجموع ۶۰ میلیون تومان جایزه از بازار دریافت خواهند کرد.

مسابقات ورزش‌های الکترونیکی یا Esports در سراسر دنیا طرفداران خاص و پروپاقرص خود را دارد. برگزاری چنین رویدادهایی به افزایش شادابی و همچنین ایجاد رقابت در بین جوانان منجر می‌شود. مسابقه Esports برای اولین بار در ایران توسط پلتفرم انتشار بازی و برنامه موبایلی «بازار» در همراهی با انجمن ورزش الکترونیک ایران برگزار خواهد شد. بازی Call of Duty Mobile که یکی از جذاب‌ترین بازی‌های جهان برای این رقابت انتخاب شده است. در ورزش‌های الکترونیکی موبایل هر کس با دستگاه و سیستم عاملی متفاوت وارد این بازی می‌شود.

برگزار کننده این رویداد «بازار» پلتفرم انتشار برنامه و بازی موبایلی همراه با انجمن بازی‌های الکترونیک ایران است. هدف برگزاری این رویداد ایجاد بستر رقابت هیجان‌انگیزی برای جوانان ایرانی است. بازار با برگزاری رویداد Esport سعی دارد که درگیری بیشتر با بازی‌کننده‌های ایرانی بسازد و خدمات متنوع خود را در عرصه بازی به گوش بازی‌کننده‌ها برساند.

در سال‌های اخیر، بازار با فعالیت در حوزه بازی گام‌های متعددی برداشته است. از این گام‌ها می‌توان به برگزاری دو دوره رویداد بازی‌سازی کژوال کمپ، حمایت از کمپین بازی‌سازان ایرانی «سرگرمیت با ما»، سرمایه‌گذاری روی استودیو بازی‌سازی آواگیمز و انتشار گزارشهای اختصاصی داده محور برای بازی‌سازان اشاره کرد.

شرایط ثبت نام و مرحله بازی‌ها

علاقه‌مندان در رقابت آنلاین جام قهرمانی Call of Duty Mobile می‌توانند به صورت گروه ۴ نفره یا فردی بازی کنند. برای شرکت به صورت فردی لازم است شرکت کننده بالای ۱۵ سال سن داشته باشد و هزینه ۲۰ هزارتومانی ثبت نام را پرداخت کند. در رقابت آنلاین گروهی، گروه‌ها باید ۴ نفری باشند و اطلاعات تمامی بازیکنان برای ثبت نام گروهی ضروری است. هزینه‌ی ثبت‌نام برای هر تیم ۵۰ هزار تومان است. برای ثبتنام و کسب اطلاعات بیشتر از این لینک وارد شوید.

۲۲ آبان ماه روز اول برگزاری رقابت‌هاست. رقابت آنلاین انفرادی روز ۲۲ آبان و رقابت آنلاین گروهی روز ۲۳ آبان ماه برگزار می‌شود. در مرحله اول تیمها و افراد به رقابت خواهند پرداخت و سه تیم برتر و ۸ نفر اول مسابقات انفرادی در جام قهرمان قهرمانان در ۳۰ آبان با یکدیگر رقابت خواهند کرد. آدرس سایت این رویداد esports.cafebazaar.ir است.

بازار پیش‌تر با میزبانی از ۸۰ هزار بازی موبایلی اندرویدی در دسته های مختلف سعی کرده بستر مناسبی برای دانلود و به روز رسانی برنامه برای ۴۱ میلیون کاربر خود باشد. از طرف دیگر سعی کرده با ارائه خدمات میزبانی و همچنین فرصت دیده شدن به استودیوهای بازی‌سازی نقش پویا و محکمی در رشد صنعت بازی موبایل در ایران ایفا کند و سبب‌ رشد تعداد استودیوهای بازی‌سازی و تولید بازی‌های باکیفیت‌تر ایرانی، و در نتیجه استقبال روزافزون کاربران از بازی‌های داخلی شود.