Menu

آموزش خرید یوسی پابجی موبایل

اگر از طرفداران بازی مهیج پابجی هستید، لازم است بدانید خرید یوسی پابجی موبایل به شما کمک خواهد که به سرعت رنک لول خود را در این بازی افزایش دهید و همچنین با خرید یوسی پابجی، سلاحها و تجهیزات مناسب تهیه نمایید و حریفان خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. بازی پابچی موبایل سبک بتل رویال را دچار تحول عظیمی کرد و در این بازی در یک نقشه بزرگ امکانات زیادی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. هیجان فرود در یک جزیره متروکه و پر از خطر، تلاش برای لوت کردن پس از فرود و اتخاذ درست‌ترین استراتژی در لحظه‌، رو در رو شدن با حریفان واقعی با گرافیک فوق العاده و…، همه و همه در این بازی به گونه‌ای شما را به مرزی می‌رساند که ترشح آدرنالین را در خون خود کاملا احساس کنید و درواقع با خرید یوسی پابجی موبایل، این هیجانات را می‌توانید چندین و چند برابر کنید.

بازی پابجی چیست؟

بازی پابجی همانطور که گفته شد یک بازی با سبک بتل رویال است و به دلیل جذابیت بیش از اندازه‌ی آن است که بسیاری از گیمرها به دنبال خرید یوسی پابجی موبایل برای پیروزی در این بازی هستند. بازی پابجی در ابتدا برای PC طراحی شد اما مدت زیادی طول نکشید که این بازی نسخه ایکس باکس، PS و موبایل خود را نیز عرضه کرد. عرضه نسخه موبایل با یک گرافیک فوق العاده آن هم بر خلاف بازی‌های پیش از خود نقطه عطفی برای محبوبیت بیشتر این بازی جذاب شد. از ویژگی‌های شاخص بازی پابجی که به محبوبیت آن کمک کرده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گرافیک عالی بازی حتی در نسخه‌های موبایل
 • مبارزه‌های 100 نفره و گروهی
 • تنوع سبک‌های مبارزه
 • تنوع وجود سلاح و حق انتخاب شما با توجه به سلیقه و سبک بازی خود
 • وجود افکت‎های سه بعدی در طراحی فضا و شخصیتها
 • امکان استفاده از سلاح‌های غول‌پیکر
 • امکان استفاده از انواع خودرو
 • امکان مبارزه گروه و تشکیل تیم
 • گیم پلی پرهیجان
 • حضور دشمنان واقعی و رباتی در سراسر بازی
 • امکان اتصال به اکانت‌های مختلف از جمله حیمیل، ایمیل و…
 • دارا بودن لول رنک جهانی
 • امکان چت صوتی و نوشتاری با هم تیمی‌ها
 • وجود صحنه‌های مبارزه هیجان‌انگیز با گرافیک عال

پابجی موبایل و خرید یوسی؛ تلاش برای پیروزی در یک جنگ تمام عیار

چرا گیمرها همواره به دنبال خرید یوسی پابجی موبایل هستند؟! در این سبک گیمر و اعضای تیم باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن بکنند و این در حالی است که هرچه به انتهای بازی نزدیک‌تر می‌شوید نقشه بازی کوچک و کوچکتر، حریفان قدرتر و شرایط برای زنده ماندن سخت‌تر خواهد شد. در بازی پابجی شما در ابتدا از یک هواپیما با یک چتر نجات در یک جزیره متروک فرود خواهید آمد. و جالب است بدانید که زودتر خارج شدن از هواپیما نیز می‌تواند بر روند موفقیت شما برای به پایان رساندن بازی مهم باشد؛ زیرا هر که زودتر از هواپیما بپرد و بر جزیره فرود آید، زودتر به سلاح‌ها دست خواهد یافت. با خرید یوسی پابجی، هرچه کوله پشتی شما از سلاح و مهمات پرتر باشد، شما شانس بیشتری برای پیروزی خواهید داشت.

اما در پاسخ به اینکه چگونه این کار را انجام دهید باید بگوییم روش‌های مختلفی برای آن وجود دارد اما گیم پلی بازی به طوری طراحی شده است که همیشه بهترین و کاربردی‌ترین سلاح‌ها در شلوغ‌ترین مکان‌ها و وجود دارد. پیدا کردن سلاح در پابجی یعنی رفتن در دل دشمن و این موقعیت به خودی خود می‌تواند به حذف شما منجر شود. خرید یوسی پابجی موبایل یکی از متداول‌ترین و امن‌ترین روش‌ها برای در خرید سلاح و مهمات است. یوسی در واقع ارز رایج فروشگاه پابجی است و از طریف خرید یوسی پابجی موبایل می‌توانید هر سلاحی که در فروشگاه پابجی وجود دارد را برای خود خریداری کنید.

چگونه در بازی پابجی زنده بمانیم؟

در پاسخ به این سوال که در بازی پابجی باید چگونه زنده بمانید، نمی‌توان جوابی مشخص داد؛ چرا که این بازی درست مانند یک میدان جنگ واقعی و نفس گیر است. چه شما از شکل کو-آپ بازی استفاده کرده باشید و یا چه به صورت انفرادی به مصاف حریفان رفته‌ باشید، باید بدانید که سبک جنگیدن شما با توجه به شخصیت و استراتژی تعیین شده از طرف شما، موفقیتتان برای زنده ماندن را تعیین می‌کند و البته که خرید یوسی می‌تواند امکانات ویژه‌ای را در اختیارتان قرار دهد. اینکه شما چه سلاح‌هایی را برای جنگیدن با دشمن انتخاب می‌کنید همان سبک خاص بازی شما است. به طور کلی در بازی PUBG دو نوع گیمر وجود دارد:

 • تهاجمی: این بازیکنان بیشتر سلاح‌های با برد نزدیک را می‌پسندند و به مبارزه‌های تن به تن علاقه بیشتری دارند. خرید یوسی پابجی می‌تواند امکانات ویژه‌ای را به این دست از گیمرها هدیه دهد.
 • منفعل: این بازیکنان تنها به هدف آخر بازی، یعنی زنده ماندن فکر می‌کنند؛ بنابراین از ابتدا تا انتهای بازی، خود را برای زنده ماندن از چشم حریفان و دشمنان مخفی خواهند کرد.

در ادامه ما تجهیزات و سلاح‌های موجود در بازی را به طور مختصر بیان خواهیم کرد:

1- لباس‌ها: نوع لباس شما در دیده شدنتان در فضاهای تاریک و یا روشن توسط دشمن موثر است.

2- سلاح‌ها: یافتن سلاح‎‌های ترکیبی می‌تواند به زنده ماندن‌تان تا انتهای بازی بسیار موثر باشد.

3- وسایل نقلیه: انواع وسایل نقلیه مانند UAZ، موتور، buggy، موتور سیکلت، قایق و… در گوشه و کنار بازی وجود دارد.

4- تجهیزات: کیف، کلاه، بانداژ، جلیقه و…

5- نقشه‎های بازی: اعم از نقشه برفی، بارانی، مه آلود و…

نکات کلیدی و طلایی برای زنده ماند در پابجی

 • محل فرود شما مهمترین نکته برای زنده ماندن و بقا در ادامه بازی است: اینکه شما زودتر از بقیه به زمین برسید برابر است با اینکه سلاح‌ها و تجهیزات بیشتر و بهتری خواهید یافت.
 • به سرعت کلاه و جلیقه بیابید: زنده ماندن شما در ادامه در صورتی امکان پذیر است که با یافتن کلاه و جلیقه، در برابر گلوله‌های حریف ایمن بمانید.
 • به صدای پاها توجه کنید. در پابجی صداها یکی از نکات تعیین کننده برای ادامه بازی است. یک هدفون خوب بخرید تا بتوانید صدای پای دشمن را سریع‌تر تشخیص دهید.
 • به اسلحه انتخابی خود دقت کنید. پابجی یک بازی شوتر است و زنده ماندن شما در گرو کشتن دشمن است. بنابراین سلاحی را انتخاب کنید که مجبور نباشید که تا انتهای بازی از دست دشمن فرار کنید.
 • برای ادامه بازی و بقا دست به جیب شوید! بله… در بسیاری از مواقع تجهیزات مورد نیاز شما توسط هواپیما در اختیار شما قرار نمی‌گیرد. در حقیقت با خرید یوسی پابجی موبایل، می‌توانید انواع اسکین‌ها و سلاح‌هایی که به بقای شما در این نبرد تمام عیار کمک می‌کند را با ارز درون برنامه خریداری کنید.

برای زنده ماندن و افزایش لول رنک به تجهیزات نیاز خواهید داشت. در بسیاری از مواقع بازیکنان حرفه‌ای‌تر برای افزایش لول رنک خود در بازی نیاز به خرید یوسی پابجی پیدا خواهند کرد. در ادامه راهنمای کاملی از بهترین روش برای خرید یوسی پابجی موبایل با استفاده از کارت‌های اعتباری داخلی را به شما آموزش خواهیم داد.

خرید یوسی پابجی موبایل چگونه است

خرید یوسی از راه‌های قانونی از بهترین روش‌ها برای ارتقا سطح بازی پابجی است. بسیاری از وبسایت‌ها این امکان قانونی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند اما در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات تحریم‌ها مبادلات ارزی کشور با بانک‍‌های جهانی بسیار محدود شده است. از همین رو بازی‌هایی چون پابجی با وجود سازندگانی در خارج از کشور قادر نخواهند بود خدماتی به ایرانیان داخل کشور ارائه دهند به همین علت بسیاری از افرادی که خواهان خرید یوسی پابجی در داخل کشور هستند، دچار مشکل در روند خرید خود خواهند شد.

در بحث خرید یوسی باید گفت که یوسی‌ها در واقع همان ارزهای درون بازی پابجی هستند که شما با استفاده از آن می‌توانید برای خود تجهیزات و امکانات فوق العاده بخرید. بسیاری از سلاح‌ها، لباس‌ها و… در حالت عادی قابل دسترس نیستند و تنها با در اختیار داشتن ارز درون این بازی می‌توانید آن‌ها را در اختیار داشته باشد. خرید یوسی پابجی از ZEOX با نماد اعتماد الکترونیک یکی از مورد اطمینان‌ترین وبسایت‌ها برای این امر است. فرقی ندارد که شما کاربر آیفون هستید یا اندروید، در هر صورت اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل باشید می‌توانید به خرید یوسی پابجی موبایل از ZEOX اقدام کنید و تجربه لذتبخشی از بازی پابجی به خود هدیه دهید.

خرید یوسی پابجی موبایل در ZEOX

از آنجایی که در ZEOX تنوع تعداد یوسی برای خرید بالا است شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود به راحتی در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید. در ادامه راهنمای گام به گام خرید یوسی پابجی از وبسایت ZEOX را خواهیم آورد:

راهنمای گام به گام خرید یوسی پابجی موبایل از وبسایت ZEOX

 • در ابتدا وارد وبسایت zeox.ir شوید.
 • به بخش دسته بندی محصولات رفته و بر روی لینک درون بازی و سپس پابجی موبایل، کلیک کنید.
 • بسته یوسی جذاب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • پس از انتخاب بسته، نیاز است که ID بازی و نام داخل بازی خود را ارسال نمایید (در قسمت بالا تنظیمات پروفایل ID و USERNAME شما قابل رویت است)
 • در انتها پس از پرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن، ارز درون بازی شما شارژ خواهد شد و می‌توانید از خرید تجهیزات مورد نیاز خود در بازی لذت ببرید.