Menu

نسخه Standard Edition بازی Godfall با قیمت 69.99 دلار برای PS5 عرضه خواهد شد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از gamingbolt، همواره رسم بوده که نسل جدید کنسول‌ها هیجان انگیز بودند. بازی‌های جدید، فناوری جدید، گرافیک بسیار بهتر و بسیاری موارد خوب و جدید دیگر. اما به نظر می‌رسد که این نسل قرار است توسط بازی‌های گران قیمت نیز تعریف شود و شاهد افزایش قیمت بازی‌ها باشیم. این قضیه از زمانی آغاز شد که اعلام شد نسخه PS5 / Xbox Series X بازی NBA 2K21 با 10 دلار افزایش قیمت روبرو خواهد شد، سپس شرکت Activision برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از این رویه پیروی کرد و سرانجام Sony تیر خلاص را بر بازیبازان زد و اعلام کرد که انحصاری‌های نسل بعدی آن‌ها نیز شاهد این افزایش قیمت خواهند بود. قیمتی 69.99 دلاری برای نسخه‌های استاندارد. و اکنون به نظر می‌رسد اولین بازی نسل بعدی که از لحاظ فنی و گیم‌پلی ویدوهایی از آن دیده‌ایم، شروع کننده این جریان است.

لیست پیش خرید نسخه PS5 بازی Godfall از طریق Best Buy به صورت مستقیم منتشر شد که اکنون قابل مشاهده است. همانطور که در این صفحه مشاهده می‌شود نسخه استاندارد بازی با آن قیمت بحث‌برانگیز و جدید 69.99 دلاری ذکر شده است. همچنین به نظر می‌رسد نسخه Deluxe بازی 89.99 دلار و نسخه‌ی مخصوصی هم به نام Ascended Edition قیمتی 99.99 دلاری خواهد داشت. در حالیکه هنوز از نسخه‌های ویژه بازی اطلاعات رسمی منتشر نشده اما جزئیات آن‌ها در صفحه فروشگاه Epic Games موجود است. نسخه‌ی Deluxe به شما اجازه می‌دهد تا پس از عرضه‌ به بسته‌های الحاقی بازی دسترسی پیدا کنید که هنوز جزئیات آن مطرح نشده است و نسخه‌ی Ascended نیز محتویات دیجیتالی داخل بازی با ارزش طلایی را به شما می‌دهد.

Godfall به عنوان بازی روز عرضه‌ی کنسول PS5 و به همراه خود آن در تاریخ 12 نوامبر منتشر خواهد شد. این نسخه از طریق فروشگاه Epic Games در همان روز روی رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود که در زمان نگارش این خبر هنوز قیمتی 59.99 دلاری برای نسخه‌ی Standard Edition دارد و سایر نسخه‌ها نیز 10 دلار از نسخه‌های کنسولی ارزان‌تر هستند که مشخص نیست این قیمت‌ها تغییر می‌کند یا خیر.