همان‌طور که می‌دانید چند وقت پیش در ماه ژوئن اخباری منتشر شد که نشان می‌دانند شرکت مادر Warner Bros. Interactive Entertainment (WB Games) یعنی AT&T قصد دارد بخش گیمینگ خودش را بفروشد.

برخی از غول‌های صنعت بازی اعم از Activision ،EA ،Take-Two Interactive و Microsoft نیز از جمله شرکت‌هایی بودند که به عنوان مشتری احتمالیِ شاخه‌ی گیمینگ وارنر از آن‌ها یاد می‌شد. ولی اکنون به نظر می‌رسد که AT&T دیگر قصد فروش این بخش گیمینگ را نداشته و می‌خواهد آن‌ها را برای آینده‌ای درخشان زیر مجموعه‌ی خود نگه دارد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot، بنابر منابعی که در این مورد با Bloomberg صحبت کرده‌اند، AT&T بخش WB Games را از لیست دارایی‌های خیر مهم خود برای فروش خارج کرده است. این شرکت در ابتدا قصد داشت برای بهترکردن وضعیت دیگر بخش‌ها و پرداخت برخی بدهی‌هایش شاخه‌ی گیمینگ خود را بفروشد ولی اکنون به نظر می‌رسد با توجه به قیمت‌هایی که در مورد ارزش آن‌ منتشر شده، نظر خود را نغییر داده و به دنبال استفاده‌ی درست و بهینه از پتانسیل استودیوهایش است.

WB Games شامل استودیوهای بزرگ و خوبی نظیر WB Games Montreal ،Rocksteady و NetherRealm Studios می‌شود و جدیدترین بازی‌های آن‌ها یعنی Gotham Knights و Suicide Squad: Kill The Justice League نیز به ترتیب قرار است در سال‌های 2021 و 2022 روانه بازار شوند.

حال که AT&T نظر خود را عوض کرده، باید دید که چه اتفاقاتی برای این استودیوها خواهد افتاد و آی از پتانسیل واقعی‌شان استاده می‌شود یا نه! در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.