معمولا از بازی جدید Call of Duty در اوایل هر سال رونمایی می‌شد و تا مهر یا آبان هم در دسترس همه قرار می‌گرفت. امسال اما به اواخر مرداد ماه هم نزدیک شده‌ایم و هنوز هیچ چیزی از بازی جدید Call of Duty ندیده‌ایم. ولی به هر حال مانعی بر سر راه شایعات و گزارشات متعدد نبوده و می‌دانیم که نام نسخه جدید این سری هم Black Ops – Cold War است و یک ریبوت مثل Modern Warfare 2019 خواهد بود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، شرکت Activision در گزارش مالی خود اعلام کرد Call of Duty 2020 با همکاری دو استودیوی Raven Software و Treyarch ساخته می‌شود. قبلا گزارشاتی بود که ساخت این بازی به مشکل خورده و شاید به همین دلیل Raven Software هم به کمک آن‌ها آمده است.

Activison همچنین افزود که از این بازی به‌زودی رونمایی می‌شود و هم‌اکنون در وضعیت قابل بازی قرار دارد. آن‌ها گفتند کسانی که بازی را تجربه کردند، لحظات لذت‌بخش و خوبی در بخش داستانی و آنلاین آن داشتند.

سوال مهم این است که دقیقا چه زمانی از این بازی رونمایی می‌شود؟ Activision رابطه خوبی با سونی دارد و این جمعه هم قرار است قسمت جدید برنامه State of Play برگزار شود که روی بازی‌های Third-Party متمرکز است. شاید Call of Duty یکی از همان بازی‌های Third-Party باشد که در آنجا معرفی می‌شود؟ باید منتظر بود و دید.