Menu

معرفی کامل فیلم در جبهه غرب خبری نیست 2022

از پرطرفدارترین آثار جهان فیلم های جنگی هستند که مخاطبان علاقه زیادی به آنها نشان می‌دهند. هرساله تعدادی از این فیلم‌ها منتشر می‌شوند و سعی می‌کنند تا از پیامدهای این پدیده ناگوار بگویند. در ادامه این مقاله سراغ فیلم در جبهه غرب خبری نیست2022، فیلمی از همین ژانر می‌رویم.

فیلم All Quiet on the Western Front 2022 فیلمی آلمانی در ژانر ضد جنگ به کارگردانی ادوارد برگر (Edward Berger) است. این فیلم را از رمانی به همین نام اثر اریش ماریا رمارک (Erich Maria Remarque) اقتباس کرده‌اند. این اثر ضد جنگ، خواهیم پرداخت. برای آشنایی با بهترین فیلم‌های اکشن تاریخ نیز می‌توانید نگاهی به این مقاله داشته باشید.

خلاصه ی فیلم در جبهه غرب خبری نیست ۲۰۲۲

درباره پل بامر، پسری 17 ساله و دانش‌آموز، است که در جریان جنگ جهانی اول در جریان سخنان وطن‌پرستانه مسئولان مدرسه خود، همراه دوستانش به جنگ می‌روند. ذهن آنها پر از رویای آزادی و نجات دادن کشور است و فکر می‌کنند جنگ نیز چیزی رویایی شبیه قصه‌هاست‌ اما کم‌کم با ورود به جبهه، آنها با حقیقتی روبه‌رو می‌شوند که در یک شب آنان را به بلوغ می‌رساند: جنگ زیبا نیست!

معرفی کاگردان فیلم در جبهه غرب خبری نیست 2022

در این بخش قصد داریم تا ابتدا نگاهی بر کارنامه کاری کارگردان فیلم داشته و آن را به شما معرفی کنیم.

ادوارد برگر کارگردان فیلم در جبهه غرب خبری نیست 2022

ادوارد برگر کارگردان و فیلمنامه نویس اهل آلمان متولد سال 1970 (1349) است. او پس از اتمام تحصیلات خود، شروع به ساختن فیلم‌های کوتاه زیادی کرد. او در زمینه فیلم بلند کار خود را ابتدا با Gomez شروع کرد و سپس کارگردانی و نویسندگی قسمت‌هایی از سریال KDD – Kriminaldauerdienst را برعهده گرفت. فیلم جک او در جشنواره برلین شرکت داده شد و برنده نشان نقره بهترین فیلم 2015 آلمان شد‌. او سپس کارگردانی 5 قسمت اول سریال 8 قسمتی آلمان 83 را برعهده گرفت.

بازیگران فیلم در جبهه غرب خبری نیست 2022

تیم بازیگران این فیلم اکشن 2022 چندان شناخته شده نیستند و عمدتا اولین تجربه‌های بازیگری خود را می‌گذارند. در ادامه به معرفی هنرپیشه‌های در جبهه غرب خبری نیست می‌پردازیم.

فلیکس کامرر در نقش پل بامر

فلیکس کامرر (Felix Kammerer) بازیگر جوان اتریشی متولد 19 سپتامبر 1995 (28 شهریور 1374) است. او پس از فارغ‌التحصیلی به اجرای تئاتر پرداخت و از میان 500 کاندیدای حاضر برای نقش اول فیلم All Quiet on the Western Front 2022 انتخاب شد. سازندگان چهره او را سنتی، معصوم و پاک خواندند و گفته شد که برای این نقش بارها از او تست گرفته شد که هر دفعه با موفقیت از پس آن برآمد.

آلبرشت شوک در نقش استنیسلاس کت

آلبرشت شوک (Albrecht Schuch) بازیگر آلمانی متولد 21 اوت 1985 (30 مرداد 1364) است. او بازیگری را از سال 2012 و فیلم Westwind شروع کرد. خواهر بزرگتر این بازیگر در زمینه بازیگری فعالیت دارد و مشوق او برای ادامه فعالیت در این حرفه بود. شوک مجموعا 8 فیلم سینمایی و 9 اثر تلویزیونی در کارنامه کاری خود دارد.

جوایز فیلم در جبهه غرب خبری نیست 2022

حالا که نظرات درباره در جبهه غرب خبری نیست را خوانیدم، بد نیست نگاهی به جوایز و افتخارات این اثر داشته باشیم. فیلم در جبهه غرب خبری نیست اسکار را در چهار شاخه مختلف دریافت کرده است. این فیلم همچنین چندین جایزه بفتا را نیز در کارنامه دارد. در ادامه می‌توانید برخی از مهمترین جوایز و افتخارات این فیلم را مشاهده کنید.

جشنواره / مراسم جایزه دریافت کننده
انتخاب هیئت بازبینی فیلم 5 فیلم خارجی زبان برتر سال فیلم سینمایی در جبهه غرب خبری نیست
انتخاب هیئت بازبینی فیلم بهترین فیلمنامه اقتباسی ادوارد برگر، لزلی پیترسن و ایان استوکل
بفتا بهترین فیلم فیلم در جبهه غرب خبری نیست
بفتا بهترین کارگردانی ادوارد برگر
بفتا بهترین فیلمنامه اقتباسی ادوارد برگر، لزلی پیترسن و ایان استوکل
بفتا بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان اوارد برگر و ملت گرانرت (Malte Grunert)
بفتا بهترین فیلمبرداری جیمز فرند (James Friend)
بفتا بهترین موسیقی متن ولکر برتلمن (Volker Bertelmann)
بفتا بهترین صداگذاری لارز جینزل (Lars Ginzsel) و فرانک کروز (Frank Kruse)
اسکار بهترین فیلم بین‌المللی فیلم در جبهه غرب خبری نیست
اسکار بهترین موسیقی متن ولکر برتلمن
اسکار بهترین طراحی دکور کریستین ام گلدبک (Christian M. Goldbeck)، ارنستین هیپر (Ernestine Hipper)
اسکار بهترین فیلمبرداری جیمز فرند

کلام آخر

این اثر ژانر جنگی با وجود بازیگران خود که حتی از ستارگان نیز نبودند، توانست تصویری زیبا و پیامی زیباتر از جنگ را به مخاطبان ارائه دهد و موردپسند مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. نظر شما درباره این عنوان از بهترین فیلم‌های سینما چیست؟‌ آیا تیزر فیلم در جبهه غرب خبری نیست را دیده‌اید؟ شما نیز پس از دانلود فیلم All Quiet on the Western Front 2022 و تماشای آن نظر خود را درباره فیلم با ما درمیان بگذارید. از همراهی شما متشکریم.