Menu

نمایش و بررسی «شادروان» در برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده»

دومین نشست دوره جدید سلسله برنامه‌های «نور، صدا، دوربین، خنده» با نمایش و بررسی فیلم سینمایی «شادروان» برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، «دفتر طنز» دوره جدید برنامه «نور، صدا، دوربین، خنده» را پس از وقفه‌ای چند ساله برگزار می‌کند که در آن به نمایش و بررسی آثار سینمایی و تلویزیونی کمدی ایرانی و خارجی می‌پردازد. در دومین برنامه دوره جدید، فیلم سینمایی «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی اکران و بررسی می‌شود.

در این برنامه پس از نمایش فیلم، نشست نقد و بررسی فیلم با حضور حسین نمازی کارگردان، عباس نادران تهیه‌کننده، مازیار فکری ارشاد منتقد و روزنامه‌نگار و رضا میرمحرابی مجری‌کارشناس برگزار می‌شود.

این رویداد روز یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۱۸:۳۰ در سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

«شادروان» بهمن‌ امسال در چهلمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و سینا مهراد، نازنین بیاتی، رویا تیموریان، بهرنگ علوی، گلاره عباسی و رضا رویگری جمعی از بازیگران آن هستند.

سلسله نشست‌های «نور، صدا، دوربین، خنده» به نقد و بررسی فیلم‌ها، سریال‌ها و نمایش‌های کمدی ایران و جهان می‌پردازد که پیش از این در سال‌های گذشته میزبان سینماگران و چهره‌های مطرح بوده است. در دوره جدید نیز قرار است آسیب‌شناسی سینمای طنز ایران و جهان در کنار نمایش آثار با حضور منتقدان و فعالان حوزه سینما و علاقه‌مندان به طنز و کمدی برگزار شود.