Menu

محتویات مرتبط با Titanfall در فصل جدید Apex Legends

چاد گرینیر، کارگردان Apex Legends، در جدیدترین مصاحبه خود اطلاعاتی را از فصل نهم بازی ایپکس لجندز منتشر کرده است.

از زمان عرضه Apex Legends تابه‌امروز، شاهد عرضه محتویات مختلف و ارزشمندی برای بازی Apex Legends بودیم که باعث تبدیل شدن این بازی به یکی از بهترین بتل رویال‌های حال حاضر شده است. البته نباید منکر این شد که بخشی از موفقیت ایپکس لجندز، به‌خاطر سری Titanfall است.

به‌تازگی چاد گرینیر، کارگردان Apex Legends، گفت‌وگویی را با BrownGirlGamerCode انجام داده و در جریان آن جزئیاتی از فصل نهم بازی ایپکس لجندز منتشر شده است. وی اعلام کرده که در فصل نهم شاهد محتویات بسیار زیادی از تایتان فال خواهیم بود و هواداران درآینده خواهان اضافه شدن موارد بیشتری خواهند بود. وی دراین‌باره می‌گوید «در فصل بعد، یعنی فصل نهم، محتویات بسیاری حول تایتان فال به روش‌های مختلفی به بازی بر می‌گردند. من درگذشته به بعضی از هواداران گفته بودم که اگر از دوست‌داران Titanfall هستید، منتظر فصل نهم باشید، زیرا موارد هیجان‌انگیزی در انتظار شما است.»

بااین‌تفاسیر، آیا شاهد تایتان‌ها در بازی Apex Legends خواهیم بود؟ درگذشته تیم سازنده اعلام کرده بود که فعلا شاهد اضافه شدن تایتان‌ها به بازی نیستیم، اما شاید در آینده این اتفاق رخ دهد. ازاین‌رو باید منتظر بمانیم و ببینیم در فصل نهم چه مواردی به این بازی بتل رویال اضافه می‌شود. شاهد یک حالت جدید به بازی اضافه و شاهد تایتان‌ها باشیم. نظر شما کاربران دراین‌باره چیست؟