Menu

دانلود مود فوق العاده باز شدن مکان های جدید در بازی GTA V

مود باز شدن تمامی مکان ها برای جی تی ای وی چیکار می‌کند؟

 1. این مود تمام فایل‌های داخلی (interior) بازی را به همراه درهای کاربردی را باز می‌کند. ناگفته نماند که در بسیاری از فضاهای داخلی، مکان‌های پیاده روی زیادی نیز دیده می‌شود.
 2. بعضی از فایل‌های داخلی که هنوز هم جزء فایل‌های بازی هستند، را هم باز می‌کند.
 3. این ماد موقعیت تمام فایل‌های داخلی را مانند مغازه‌هایی که می‌توانید از آن‌ها غارت کنید، را در نقشه علامت‌گذاری می‌کند. (همه این‌ها با فشار دادن کلید F7 روی صفحه کلید قابل تغییر هستند)
 4. دو آسانسور فعال را به ساختمان FIB اضافه کردم. یکی از آسانسور را برای آزمایشگاه Humane به کار گرفتم که می‌تواند شما را به طبقه‌های بالا و پایین این ساختمان منتقل کند.
 5. مود باز شدن مکان‌ها و ساختمان‌های جدید بازی GTA V برای کشف کردن، تیراندازی کردن با پلیس و ساخت ویدیو، بسیار شگفت‌انگیز است.

دانلود مود Open All Interiors برای GTA V

این ماد تنها 70 کیلوبایت حجم دارد که می توانید با کلیک روی دکمه قرمز زیر آن را از سایتی که در آن آپلود شده دانلود کنید؛ زمانی که وارد سایت شدید روی دانلود کند سرعت بزنید.

دانلود ماد باز شدن تمامی مکان ها جی تی ای وی

آموزش نصب نصب مود Open All Interiors جی تی ای وی

 1. مطمئن شوید که اسکریپت هوک تیغه الکساندر (Alexander Blade’s ScriptHoodV) را قبلاً نصب کردید.
 2. مود Open All Interiors جی تی ای وی را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.
 3. OpenInteriors.asi و OpenInteriors.ini را کپی و در مسیر بازی GTA V قرار دهید.
 4. اگر می‌خواهید و می‌دانید که چه طور تغییراتی را در تنظیمات اعمال کنید، OpenInteriors.ini را ویرایش کنید.

ساختار مود باز شدن مکان‌ها و ساختمان‌های جدید بازی GTA V

 1. با این مود به راحتی می‌توانید وارد فضاهای داخلی هر جایی بروید و آزادانه در آن قدم بزنید.
 2. نکته: برای بعضی فضاهای داخلی، هیچ در فعالی وجود ندارد. بنابراین، زمان وارد شدن به آنجا، با یک علامت آبی رنگ مواجعه می‌شوید.
 3. شاید بخواهید وارد آسانسور یک ساختمان بشوید و به طبقه‌های بالا و پایین آن بروید. بنابراین زمانی که به آنجا می‌روید، با یک نقطه آبی روی نقشه روبه‌رو خواهید شد.
 4. دکمه F7 روی کیبورد را تا زمانی فشار دهید که فعال یا غیر فعال شدن فضاهای داخلی (Interior) و مکان‌های غارت را روی نقشه ببینید. (البته این کار به فایل .ini شما بستگی دارد.)

نکات مهم درباره ماد Open All Interiors بازی جی تی ای وی

 1. اگر بعضی از فضاهای داخلی را با ضبط ویدیویی داخل بازی ضبط کنید، کلیپ شما ممکن است نشان داده نشود. برای حل این مشکل، می‌توانید به راحتی یک پروژه ویدیویی در Rockstar Editor ایجاد کنید، کلیپ‌ها را به طور دستی در آن قراردهید و آن‌ها را ویرایش کنید (سپس فضاهای داخلی نمایش داده می‌شود.)
 2. اگر در ماموریتی باشید که اتفاقات ناخواسته‌ای در آن رخ می‌دهد، می‌توانید آن فضاها را در هنگام انجام دادن ماموریت، غیرفعال کنید. با اینکه می‌تواند مشکل سازی باشد، اما توصیه می‌کنیم از این مود تنها برای پرسه زدن یا بعد تمام کردن ماموریت در بازیتان استفاده کنید.

عکس از ماد باز شدن تمامی ساختمان ها، مکان ها، درها و ... برای GTA V - تصویر اول عکس از ماد باز شدن تمامی ساختمان ها، مکان ها، درها و ... برای GTA V - تصویر دوم عکس از ماد باز شدن تمامی ساختمان ها، مکان ها، درها و ... برای GTA V - تصویر سوم عکس از ماد باز شدن تمامی ساختمان ها، مکان ها، درها و ... برای GTA V - تصویر چهارم

مود GTA V را از سایت پلی مگ دانلود کنید!

اگر مشکلی در دانلود Open All Interiors برای GTA V و یا نصب کردن آن داشتید، در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما دوستان عزیز باشیم.

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 2 امتیاز )

The post دانلود مود فوق العاده باز شدن مکان های جدید در بازی GTA V appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.