Menu

چرا بازی WWE 2k21 منتشر نشد؟ [دلایل کنسل شدن کشتی کج 2021]

سری بازی کشتی کج (WWE) یکی از عناوین پرطرفدار در بین بازی های آرکید و ورزشی محسوب می شود. در دو دهه اخیر شاهد این بوده ایم که این بازی در کنار سایر بازی های ورزشی (PES و FIFA) به طور منظم و سالیانه منتظر شده اند. البته لازم به ذکر است بازی مثل PES 2021 تغییر خاصی نسبت به سال قبل خود نکرد، چرا که کونامی سعی کرد روی نسخه سال بعد خود، یعنی PES 2022 و موتور گرافیکی جدید کار کند. البته این منجر به کنسل شدن بازی نشد، اما بازی WWE 2k21 بدون هیچ حرف و حدیثی، توسط شرکت 2کی گیمز (2K Games) کنسل شد؛ شاید برای شما هم این سوال که «چرا بازی WWE 2k21 منتشر نشد؟» زیاد پیش آمده باشد …

در ادامه می خواهیم به بررسی دلایل کنسل شدن کشتی کج 2021 بپردازیم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

دلایل کنسل شدن بازی کشتی کج 2021 (WWE 2K21) از دیدگاه پلی مگ

متاسفانه علی رغم طرفداران بسیار زیاد این بازی ویدیویی، اما WWE 2K از جمله بازی هاییست که انتشار سالانه، به آن آسیب های جدی وارد کرده است، به طوری که ما شاهد این هستیم که نسخه های سال جدید، از نسخه های سال قبلی خود به مراتب ضعیف تر و علی الخصوص با مشکلات فنی بیشتر است؛ نمونه اش نسخه سال قبل، یعنی WWE 2K20 که یک افتضاح تمام عیار بود و موج سنگین اعتراضاتی نسبت به شرکت 2K Games شکل گرفت و ارزش سهام آن طی چند روز پس از عرضه دچار کاهش به صورت وحشتناکی شد.

طبیعتا یک کمپانی یا استودیوی بازی سازی هر چقدر هم که منفور باشد، سودهای زودگذر و اعتراض طرفداران خود را دوست ندارد، چرا که این در بلندمدت آسیب های وحشتناکی به ارزش یک استودیو و کمپانی وارد می کند. به شخصه معتقدم با توجه به اینکه نسل جدید بازی های ویدیویی شروع شده است، این کمپانی سعی دارد تا روی نسخه جدید کار کند، درست مثل سال 5-6 سال قبل که واقعا لیاقت داشت.

انتظار می رود در اواسط سال 2021، نسخه جدید بازی کشتی کج، یعنی WWE 2K22 معرفی شود.

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا شما از طرفداران سری بازی کشتی کج هستید؟
نظر شما نسبت به کنسل شدن و عدم انتشار بازی WWE 2K21 چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: سایت پلی مگ

5 / 5 ( 2 امتیاز )

The post چرا بازی WWE 2k21 منتشر نشد؟ [دلایل کنسل شدن کشتی کج 2021] appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.