Menu

همه چیز درباره فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond

هر آنچه که باید درباره فصل 2 سریال واکینگ دد ورلد بیاند بدانید

سریال World Beyond ممکن است مانند سریال The Walking Dead خیلی مشهور و جهانی نباشد، اما این اسپین‌آف هنوز تماشاگران وفادار خودش را دارد که با اشتیاق داستان‌های بیشتر آن را دنبال می‌کنند.

خوشبختانه، ساخت فصل دوم سریال World Beyond قبل از پخش فصل اول، تایید شد. هرچند، این نکته را باید در نظر داشته باشید که فصل دوم آخرین فصل از این اسپین‌آف خواهد بود. سارا بارنت از شبکه AMC درباره این تصمیم توضیح می‌دهد:«دو فصل سریال World Beyond داستان متمایز و خیلی مشخصی از دنیای مردگان متحرک را روایت می‌کند.

در ادامه با سایت پلی مگ همراه باشید تا جزئیاتی از جمله تاریخ اکران، بازیگران و شایعات پیرامون فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond را در اختیارتان قرار دهیم.

فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond چه زمانی منتشر می‌شود؟

دو قسمت پایانی فصل اول این اسپین‌آف قرار است پشت‌سرهم در روز یک‌شنبه، 29 نوامبر 2020 () روی آنتن برود. با این اوصاف، تولید فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond هم شروع شده، اما تاریخ رسمی پخش آن هنوز اعلام نشده است.

حتما می‌خواهید بپرسید که چرا؟ خب، وضعیت اکنون بیماری کرونا باعث درگیری صنعت سرگرمی شده و احتمالاً قسمت‌های اولیه سریال مردگان متحرک: جهان بی‌نهایت را تا نیمه دوم سال 2021 نخواهیم دید. اگر تاریخ رسمی پخش فصل 2 واکینگ دد ورلد بیاند مشخص شد، حتما شما را مطلع خواهیم کرد.

تاریخ انتشار فصل 2 سریال TWD: World Beyond
تاریخ انتشار فصل 2 سریال TWD: World Beyond

بازیگران فصل 2 واکینگ دد ورلد بیاند چه کسانی هستند؟

اگر شخصیت‌های فصل اول این اسپین‌آف قبل از ورود به فصل دوم، کشته می‌شدند که دنیای واکینگ دد دیگر هیجانی و غافلگیرانه نمی‌شد. بنابراین، انتظار داریم تمام شخصیت‌ها فصل اول را در فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond ببینیم. آلیاه رویاله (Aliyah Royale) در نقش آیریس بنت، الکسا منصور (Alexa Mansour) در نقش هوپ بنت، هال کامپستون (Hal Cumpston) در نقش سیلاس پلاسکت، نیکولاس کانتو (Nicolas Cantu) در نقش التون اورتیز، نیکو تورتورلا (Nico Tortorella) در نقش فلیکس کارلوسی، آنت ماهندرو (Annet Mahendru) در نقش جنیفر مالیک و جولیا اورموند (Julia Ormond) در نقش الیزابت کوبلک از جمله بازیگران فصل 2 سریال واکینگ دد ورلد بیاند هستند.

بازیگران فصل دوم سریال واکینگ دد ورلد بیاند
بازیگران فصل دوم سریال واکینگ دد ورلد بیاند

در فصل 2 واکینگ دد ورلد بیاند شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود؟

اگر فصل اول این اسپین‌آف را مشاهده کرده باشید، می‌توانید ببینید که ماجرای آن به ده سال بعد از شروع آخرالزمان برمی‌گردد. این سریال ماجرای چهار نوجوان نبراسکایی به نام‌های هوپ، آیریس، سیلاس و التون را دنبال می‌کند. هویت این مبارزها را می‌تواند به عنوان اولین نسل دنیای واکینک دد دانست که با زامبی‌های دنیای آخرالزمانی مبارزه می‌کنند.

یکی از بزرگ‌ترین معماهای این سریال درگیری‌های ارتش جمهوری‌خواه داخلی (Civic Republic Military) و هدف آنها را نشان می‌دهد. از ادامه سریال واکینگ دد ورلد بیاند انتظار داریم از رمز و رازهای آن سازمان مرموز در فصل دوم پرده بردارد تا متوجه شویم چه اتفاقی بر سر ریک گریمز (Rick Grimes) افتاده است. حتما منتظر فصل 2 واکینگ دد ورلد باشید تا اتفاقاتی بعدی این دنیا را ببینید. هرچند، در بعضی از طرفداران این اسپین‌آف این باور به وجود آمده که ریک ممکن است قبل از پایان دنیای World Beyond ظاهر شود، چون این اسپین‌آف ممکن است بین سریال The Walking Dead و فیلم‌های Rick Grimes ارتباطی برقرار کند.

متیو نگریت (Matthew Negrete)، شورانر این اسپین‌آف احساس می‌کند که فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond بسیار متفاوت‌تر از فصل اول است و تایید کرد که پایان ماجرای آن بسیار نزدیک خواهد بود. در حال حاضر، هیچ اطلاعات دقیقی از فصل آینده سریال واکینگ دد ورلد بیاند نداریم، حداقل به این زودی‌ها نمی‌توانیم ماجراهای فصل دوم را پیش‌بینی کنیم.

نگریت به EW گفت:«امیدوار هستیم این دو فصل، فصل‌های کاملا متفاوتی ارائه دهند تا یک طرفداران از دیدن این سریال راضی‌کننده لذت ببرند. با نویسندگان سریال در حال کار کردن روی قسمت‌های پایانی این سریال هستیم. ما به ساخت فصل دوم نزدیک در حال نزدیک شدن هستیم. بنابراین، تا دقیقه‌های آخر در حال کار کردن هستیم و همین هیجان‌انگیز است. امیدوار هستم مردم هم از آن لذت ببرند.»

به نظر شما آیا ریک گرایمز را در فصل دوم The Walking Dead: World Beyond
به نظر شما آیا ریک گرایمز را در فصل دوم The Walking Dead: World Beyond

فصل سوم سریال The Walking Dead: World Beyond ساخته خواهد شد؟

تا آنجایی که ما می‌دانیم، هیچ برنامه‌ای برای ساخت و پخش فصل سوم سریال اسپین‌آفی The Walking Dead: World Beyond از سریال اصلی وجود ندارد. هرچند، سارا بارنت این توضیح را می‌دهد که سریال مردگان متحرک: جهان بی‌نهایت نمی‌خواهد جای سریال اصلی The Walking Dead را بگیرد یا از آن تقلید کند. دو فصل سریال World Beyond یک سریال مستقل است که به زودی تمام می‌شود.

شورانر این سریال از طرفی گفت که در حال حاضر دودل است که این اسپین‌آف فقط دو فصل داشته باشد یا نه. او گفت:«احساس می‌کنیم که می‌توانیم داستان این شخصیت‌ها را تا همیشه ادامه بدهیم، اما در عین حال خوب می‌شود اگر یک رویکرد داشته باشد تا از ابتدا تا انتهای یک سریال را در ذهن ذاشته باشیم و متوجه شویم که پایان آن چه می‌شود و به سمت آن حرکت کنیم. همانطور که برنامه این سریال این بود که یک سریال دو فصلی باشد، اما بعید به نظر نمی‌رسد که فصل سوم آن را هم تولید کنیم. هرچند، اگر سریال خوب پیش برود و طرفداران آن تقاضای داستان بیشتری داشته باشند، این‌ها می‌توانند برای ساخت فصل سوم کافی باشند. چه کسی از آینده با خبر است ….

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال واکینگ دد: ورلد بیاند چیست و از فصل دوم آن چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 3 امتیاز )

The post همه چیز درباره فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.