Menu

بازگشت مدیسون به سریال Fear the Walking Dead حقیقت دارد؟

رئیس‌های سریال Fear the Walking Dead طی آخرین اپیزود از این سریال، درهای بازگشت مدیسون کلارک را به سریال باز گذاشتند. آیا بازگشت مدیسون کلارک به سریال Fear the Walking Dead محقق می‌شود؟ با سایت پلی مگ همراه باشید.

* این مقاله دارای اسپویل است، اگر فصل های اولیه سریال ترس از مردگان متحرک (FTWD) را تماشا نکرده اید، از خواندن این مقاله صرف نظر کنید *

خلاصه‌ای از سریال Fear the Walking Dead

آلیشا (Alicia) با نقش‌آفرینی آلیسیا دبنم-کری (Alycia Debnam-Carey) و چارلی با بازی الکسا نیسنسون (Alexa Nisenson) در اپیزود هفتم از فصل ششم سریال Fear the Walking Dead با عنوان «Damage from the Inside»، در ماموریتی قصد داشتند داکوتا با بازی زوئی کولتی (Zoe Colletti) که خواهر گمشده ویرجینیا است را پیدا کنند. هرچند که خود آلیشا برنامه سری خودش را دارد و در پیام رادیویی با ویرجینیا توافق می‌کند تا داکوتا را به جای آزادی او و چارلی معاوضه کند.

مرگ مادر آلیشا، مدیسون

می‌خواهیم اشاره‌ای عجیب به یکی از صحنه‌های فصل چهارم سریال Fear the Walking Dead بکنیم. در یکی از صحنه‌ها آلیشا را می‌بینیم که به چارلی می‌گوید می‌خواهد به یک استادیوم برود، تمام والکرهای (Walkers) آنجا را از بین ببرد و آن استادیوم را یک بار دیگر به خانه تبدیل کند. جالب است که این استادیوم همان جایی بود که مادر الیشا جان خود را قربانی کرد.

بازگشت مدیسون کلارک به سریال ترس از مردگان متحرک امکان‌پذیر است؟

به نظر می‌رسید که مرگ دیده‌نشده مدیسون کلارک (Madison Clark) در آن زمان دائمی و واقعی باشد، اما از همان زمان می‌بینیم که طرفداران این سریال به این فکر می‌کنند که راهی وجود ندارد مدیسون کلارک به سریال ترس از مردگان متحرک برگردد؟ این آخرین چیزهایی بود که طرفداران به آن فکر می‌کردند. تا اینکه می‌بینیم بعضی از هواداران این سریال با پرداختن به نظریه‌هایی مبنی بر اینکه چون مدیسون یک شخص مرموز بوده و در اوج داستان فصل پنجم سریال توانست جان مورگان را نجات دهد، پس می‌تواند برگردد. آنها با این حرف‌ها به این گمانه‌‌زنی‌ها اضافه می‌کنند که آیا مدیسون کلارک زنده است؟

نظر شورانرهای سریال به بازگشت مدیسون کلارک به سریال Fear the Walking Dead

از همه این‌ها جالب‌تر اینجاست وقتی که ComicBook.com از اندرو چمبلیس (Andrew Chambliss) و ایان گلدبرگ (Ian Goldberg)، شورانرهای سریال ترس از مردگان متحرک درباره این گمانه‌زنی‌ها که مدیسون کلارک به سریال Fear the Walking Dead برمی‌گردد، سوال می‌کند و آنها هم بازگشت مدیسون کلارک به سریال Fear the Walking Dead را رد می‌کنند. هرچند که گولدبرگ گفت:«همیشه شانسی وجود دارد. همیشه شانسی وجود دارد.»

او ادامه داد:«به غیر از حرف زدن درباره آن یادداشت، نمی‌توانیم درباره اینکه چه کسی مورگان را نجات داده صحبت بیشتری کنیم. ما دیدیم که یک نفر انگیزه‌های باطنی خود را دارد و می‌گوید که مورگان هنوز کارهایی زیادی دارد که باید انجام دهد. کسی که این حرف را می‌زند، مورگان را نمی‌شناسد. ما این را از یادداشت او متوجه شدیم. فکر می‌کنم زمانی که آشکار کردیم چه کسی آنها را نجات داده، آن یادداشت از لحاظ معنایی، آوا و جنبه کاملاً جدیدی از ماجرا را به خود گرفت.»

آلیشا در نهایت برنامه خود را برای رفتن به استادیوم رها کرد، نظر خود را تغییر داد و متوجه می‌شود که مورگان زنده است. این زنده ماندن مورگان، آلیشا، چارلی و داکوتا را به این سمت می‌کشاند که مورگان را به عقب‌نشینی وادار کنند. شخصیت استرند هم روبه نابودی است و گزارش آن به ویرجینیا می‌رسد.

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به این تئوری چیست و فارغ از این مقاله فکر می کنید مدیسون کلارک به سریال FTWD برمی گردد؟

منبع: پلی مگ

5 / 5 ( 3 امتیاز )

The post بازگشت مدیسون به سریال Fear the Walking Dead حقیقت دارد؟ appeared first on پلی مگ: تازه های سینما و بازی.