Menu

دانلود فیلم‌های دوئت، هایلایت و بی حسی موضعی

سریال آقازاده با گذشت چندین هفته از پخش و تجربه موفقی که در جذب مخاطب داشته در حال سپری کردن هفته های پرالتهابی می باشد. هر چند که این سریال از همان قسمت نخست نیز توانسته بود که قاپ بینندگانش را بدزد و جای خودش را در بین آثار نمایش خانگی باز کند. تا جایی که در حال حاضر عنوان محبوب ترین و پرطرفدارترین سریال نمایش خانگی را به خود اختصاص داده است. در این بین بنابر جدیدترین آمارهای سایت کول دانلود، میزان و نرخ دانلود سریال آقازاده در هفته های اخیر رشد بسیار بالایی را داشته باشد که همه این ها موکد این نکته است که آقازاده در حال یکه تازی است.

امیر آقایی, امین تارخ, مهدی سلطانی, لعیا زنگنه, کامبیز دیرباز, جمشید هاشم پور, سینا مهراد, سامیه لک, دیبا زاهدی, امین حیایی, ثریا قاسمی, نیکی کریمی در حالی بازیگران آقازاده را تشکیل داده اند.

خلاصه داستان: این سریال قصه‌ای پرالتهاب و جذاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد است. سریال «آقازاده» در ژانر درام عاشقانه اجتماعی است که شباهت های زیادی به کارهای قبلی حامد عنقا مانند سریال قلب یخی دارد. این سریال درام ماجراهای چالش برانگیزی اتفاق خواهد افتاد و در کنار روایتی عاشقانه به موضوعات مختلف اجتماعی و اقتصادی خواهد پرداخت. شعار این سریال: “این قصه با خون تموم میشه…” می باشد.

در قسمت های پیشین آقازاده دیدیم که حاج رضا سرانجام به وزارتخانه و نزد امیر بحری می رود تا با او درباره ماجرا و در واقع هتک حرمتی که پسر وی یعنی نیما بحری به عروسش کرده است، صحبت کند و در واقع به او هشدار بدهد و وی را از عواقب راهی که پسرش قدم در آن گذاشته است مطلع کند. در قسمت نوزدهم آقازاده نیز شاهد اتفاقات بسیاری بودیم. در این اپیزود راضیه به سبب گرفتاری ها و مسایلی که برای حامد به وجود آورده است و به دلیل مقصر دانستن خود در این ماجراها، از وی می خواهد که از هم جدا بشوند ولی حامد زیر بار نمی رود و می گوید که همچنان پای عشقش مانده است. در همین بین او از راضیه می خواهد که کمک کند تا پیشروی بیشتری در پرونده نیما داشته باشند. راضیه نیز جزییات جریانات نیما با وزیر معزول و پیشین را بازگو می کند و این که خودش نیز چه نقشی در این قضایا داشته بوده است. در سمت دیگر داستان نیما بحری به منزل حاج رضا می رود و با او صحبت می کند. در این جا راز های زیادی بر ملا می شود از جمله این که نیما پسر امیر نیست و در واقع پسر یکی دیگر از هم جبهه ای های نیما بوده است و اصلا وی نیما نبوده است بلکه نام وی ابوذر بوده است که در هنگام شهادت پدرش بر طبق وصیت پدر، به نزد امیر بحری برده می شود و در زیر دست او بزرگ می شود. در ادامه بهرامی به زندان می رود تا با راضیه مذاکره کند که اگر از ادامه همکاری درباره پرونده وزیر گذشته دست بکشد، نیما نیز رضایت می دهد و پرونده وی مختومه شده و از زندان آزاد می شود که البته راضیه نیز نمی پذیرد. تقابل هم رزم های جبهه ای گذشته (حاج رضا، حاج مرتضی و امیر بحری) که هر کدام سال ها پس از جبهه و جنگ، یکی شهید شده، یکی به وزارت رسیده و دیگری نیز در کنج عزلت و بدون اعتنا به دستگاه قدرت و پست و مقام، روزگار می گذارند، بسیار جالب می باشد.

حال باید دید که در قسمت بیستم سریال آقازاده چه اتفاقاتی می افتد. هم اکنون لینک های دانلود قسمت 20 سریال آقازاده با 5 کیفیت گوناگون درج شده است:

دریافت قانونی این سریال: دانلود قسمت 20 سریال آقازاده

.

دانلود فیلم

فیلم زیبا و هنری دوئت برنده جایزه بهترین فیلم اول و جایزه نتپک جشنواره تالین (یگی از جشنواره‌های رده الف سینمای جهان) و جایزه بهترین فیلم اول و همچنین جایزه نتپک (شبکه ارتقای سینمای آسیا و اقیانوسیه) به شبکه نمایش خانگی می آید.

بازیگران فیلم دوئت: علی مصفا , علیرضا آقاخانی , نگار جواهریان , هدیه تهرانی , مرتضا فرشباف, مهسا تهماسبی, پانته آ پناهی‌ها

خلاصه داستان دوئت: داستان مینو را روایت می کند که همسرش حامد را به دیدار سپیده می برد زنی که همسرش با او گذشته مشترکی داشته است. این ملاقات یادآوری خاطرات گذشته آن هاست و … .

دریافت قانونی این اثر: دانلود فیلم دوئت

.

دانلود فیلم هایلایت

هایلایت با بازی آزاده زارعی , الهه حصاری , پژمان بازغی , جمشید هاشم پور , سام قریبیان و مینا وحید ، یک فیلم عاشقانه مینى مالیستى است که از سایت کول دانلود آماده تماشا و دانلود شده است.

دانلود قانونی: دانلود فیلم هایلایت

.

دانلود فیلم بی حسی موضعی

بی حسی موضعی با بازی باران کوثری , پارسا پیروزفر , حبیب رضایی , حسن معجونی , سهیل مستجابیان فیلمی با رویکردی اجتماعی است که قصه اش در یک شب تا صبح می گذرد.

بارگزاری قانونی: دانلود فیلم بی حسی موضعی