Menu

بررسی اجمالی سریال های نمایش خانگی گیسو موچین و قورباغه

سریال موچین

سریال موچین به نویسندگی و کارگردانی حسین تبریزی انجام شده است و نگاهی به لیست بازیگران آن نشان می دهد که ما با یک کمدی ساخته و جذاب روبرو هستیم. این سریال در واقع یک کمدی اجتماعی است که البته جنبه های عاشقانه نیز دارد و یکی از آن سریال هایی است که می تواند مخاطب را به خوبی بخنداند.
قبل از سری موچین ، سریال های کمدی زیادی برای شبکه تئاتر خانگی ساخته شده بود. پیشگام در این زمینه مهران مدیری است که مشهورترین کار او در شبکه نمایش خانگی قهوه تلخ و البته هیولا است. سریال هایی مانند شاهگوش دیگر کمدی های شبکه تئاتر خانگی هستند و تجربه نشان داده است که این نوع سریال مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

بازیگران سریال موچین
علی صادقی ، حمید لولائی ، مرجانه گلچین ، مهران رجبی ، شهره لرستانی ، ربیع اسکوئی ، زهرا جهرمی ، عباس جمشیدی فر ، امین چنارانی ، افشین غیاثی ، مجید شهریاری ، سعیده عرب ، آشا محرابی و امیر نوری در موچین بازی کرده اند.
سریال موچین در 13 قسمت ساخته شده است و هر قسمت 45 دقیقه است. البته این تعداد قسمت فقط مربوط به فصل اول است و اگر وچین در نظر گرفته شود ، امکان ساخت فصل دوم نیز وجود دارد.

در ماه های اخیر بحث و مجوزهای زیادی درباره مجوز سریال ها در شبکه سینمای خانگی از طریق رادیو و تلویزیون مطرح شده است. بسیاری معتقد بودند که صدا و سیما به عنوان رقیب شبکه تئاتر خانگی نباید اجازه صدور پروانه تولید برای شبکه تئاتر خانگی را داشته باشد زیرا این امر با استفاده از سلیقه کیفیت این سریال را کاهش می دهد. اما سرانجام این تغییر اتفاق افتاد و اکنون “موچین” اولین سریال در شبکه تئاتر خانگی است که مجوز خود را از رادیو و تلویزیون دریافت می کند. در واقع ، “موچین” را می توان اولین محصول رادیو و تلویزیون دانست که برای شبکه تئاتر خانگی است.

از نظر کیفیت ، سریال موچین شباهتهای زیادی با سریال های کمدی رادیو و تلویزیون دارد. در نگاه اول مخاطب توجه خود را به بازیگران این سریال که شامل همه طنزپردازان دهه های اخیر در تلویزیون است ، جلب می کند. نکته جالب اینجاست که همه این بازیگران ، که نقش های آشنایی را در ذهن مخاطب بازی کرده اند ، با همین انواع آشنا در این سریال ظاهر شده اند و هیچ خبری از شخصیت پردازی منحصر به فرد نیست. داستان این سریال درباره دو برادر به نام های فرزاد و فرزین است. فرزاد قصد دارد با سیما ازدواج کند ، اما پدر سیما به شدت با این ازدواج مخالف است و برای جلوگیری از این کار هر کاری را انجام می دهد. او معتقد است که ابتدا مینا که خواهر بزرگتر سیما است باید ازدواج کند و سپس به فکر ازدواج باشد. این در حالی است که هیچ کس قصد ازدواج با مینا و …

سریال گیسو

گیسو سریال جدید منوچهر هادی

هومن کبیری تهیه کننده این پروژه اعلام کرده است که “گیسو” یک درام مبهم با رویکردهای اجتماعی از جمله پولشویی است و با توجه به تولید سریال های مختلفی که در آن روابط عاشقانه محور اصلی بوده است ، این فصل یک تغییر اساسی است. در ارتباط با مخاطب در داستان انجام می شود؛ به طوری که فیلمنامه این سریال بیش از 10 بار بازنویسی شده است و طراحی نهایی آن هنوز در حال بازنویسی است.

در سریال “گیسو” برخی از بازیگران “عاشقانه” به همراه بازیگران جدید حضور خواهند داشت و قراردادهای برخی از چهره ها حدود یک سال پیش به امضا رسیده است.

فصل اول سریال “عاشقانه” به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه ، در سالهای 95-96 از شبکه تئاتر خانگی پخش شد. محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، مهناز افشار ، حسین یاری و هومن سیدی از جمله بازیگران فصل اول این سریال بودند.

تهیه کننده سریال گیسو می گوید که این سریال از ماه اکتبر پخش می شود.

هومن کبیری تهیه کننده سریال “گیسو” با اشاره به بازیگران فصل دوم این سریال گفت: سریال “گیسو” یک ملودرام مبهم-جنایی است که اکثر بازیگران آن بازیگران فصل اول رمانتیک هستند. سریال ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، حسین یاری و هومن سیدی “آنها در این سریال حضور دارند.”

کبیری در رابطه با موضوع فصل دوم این سریال گفت: ” گیسو “یک درام مبهم با رویکردهای اجتماعی از جمله پولشویی است و با توجه به تولید سریال های مختلف که روابط عاشقانه در آن محور اصلی است ، این فصل است. تغییر اساسی در برقراری ارتباط با مخاطب. “داستان انجام شده است.”

وی درباره مجوز پخش شبکه خانگی گفت: “من نمی توانم درباره عدم صدور مجوزهای جدید در شبکه خانگی اظهار نظر کنم ، زیرا مجوز پروژه گیسو را در سال 1998 دریافت کردم که خارج از قوانین جدید بود.”
این تهیه‌کننده درباره مجری سریال “گیسو” توضیح داد: “من درباره فیلم پخش سریال نیز باید بگویم ، از ابتدا طبق قراردادی که با شرکت ناموا داشتم که مجموعه ای از بهترین متخصصان را دارد ، قرار بود این سریال را منتشر کند ، اما “ما اکنون در آستانه فسخ این قرارداد هستیم و این پروژه در جدید دیگری نیز نمایش داده می شود که بعداً اعلام خواهد شد.” با اشاره به تاریخ اکران سریال “گیسو” ، وی اظهار داشت: برنامه زمان شروع پخش این سریال در جدول ما در ماه اکتبر پیش بینی شده است زیرا رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط جدید روند تولید را کندتر می کند و هزینه تولید اندکی افزایش یافته است.

سریال قورباغه

این روزها ، با نزدیک شدن به پایان برخی از سریال های نمایش خانگی مانند مانکن ، عناوین جدیدی معرفی شده اند که تولید آن در مرحله پایانی است و آماده پخش از نمایش خانگی است. یکی از این ترکیباتی که ساخته نشده سر و صداهای زیادی ایجاد کرده است و اخبار و حاشیه های آن مانند بمب زمانی در دنیای مجازی جریان دارد ، بارگیری سری قورباغه است. ما بعد از مدتها به عنوان کارگردان ، همان کارهای همان سی دی را خواهیم دید.

اگر نگاه کلی به معدود آثار او بیندازیم ، او آهنگ های قابل قبولی را به روی پرده ها ارسال کرده است و این موضوع باعث شده انتظارات مخاطبان از ترکیب جدید وی بالا برود. همچنین انتخاب یک سری بازیگران محبوب سینمای ایران این روزها بر جذابیت این سریال افزوده است.

ستارگانی که حضورشان در سریال قورباغه برای شخصیت های اصلی تأیید شده است سحر دولتشاهی ، صابر آبار ، فرشته حسینی ، نوید پورفرج ، نوید محمدزاده ، هومن سیدی ، نوید محمدزاده ، سحر دولتشاهی ، صابر ابار ، فرشته حسینی ، نوید پور فرج و هومن سیدی . پیش نمایش کوتاهی از این سریال نیز منتشر شده است که بینندگان زیادی رضایت خود را ابراز کرده و منتظر قسمت اول این نمایش خانگی هستند.

سریال شبکه تئاتر خانگی “قورباغه” به کارگردانی هومن سیدی با بازیگرانی چون نوید محمدزاده ، صابر آبار ، سحر دولتشاهی ، فرشته حسین ، آناهیتا افشار و مهران غفوریان ساخته شده است. هومن سیدی فیلم هایی را برای “سیزده” ، “آفریقا” ، “اعترافات ذهن خطرناک من” ، “خشم و پاندمیونیوم” و “مغز کوچک زنگ زده” ساخته است. نوید محمدزاده بازیگر سریال “قورباغه” پیش از این با هومن سیدی در “سیزده” ، “خشم و پاندمیونیوم” و “مغز کوچک زنگ زده” همکاری کرده است. “قورباغه” اولین حضور او در شبکه سینمای خانگی است. نوید محمدزاده همچنین در فیلم هایی بدون “تاریخ ، بدون امضا” ، “عصبانی نیستم!” ، “برای همیشه و یک روز” و “شش و نیم متر” بازی کرده است. صابر آبار بازیگر سریال “قورباغه” سابقه بازیگری در فیلم “زباله های دوست داشتنی” را دارد.

bit.ly

tinyurl.com

gg.gg