به گزارش پردیس‌گیم یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال بدون شک Cyberpunk 2077 است. این عنوان تاکنون با دو تاخیر بزرگ مواجه شد و اگر مشکل دیگری ایجاد نشود در تاریخ 29 آبان برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

اما اخیرا سازنده‌ی بازی صحبت‌هایی با مجله‌ی رسمی پلی استیشن داشته و اطلاعاتی درخصوص بازی به اشتراک همگان گذاشته است. با توجه به سابقه‌ی CD Project RED در دیالوگ‌های طولانی، به نظر می‌رسد که Cyberpunk 2077 نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای مکالمات فراوانی خواهد بود. اما سازندگان این بار قابلیت جدید و جالبی به مکالمات اضافه کرده‌اند که شاید برای سر نرفتن حوصله‌ی بازیکنان، خوب باشد.

این قابلیت به شما اجزه می‌دهد که به هنگام صحبت‌ها و مکالمات، دوربین را آزادانه بچرخانید و به محیط اطراف نگاه بیندازید. این عمل برای بررسی محیط نیز به کار می‌رود و شما می‌توانید خطرات احتمالی را تشخصی داده و در صورت امکان نقشه‌ی جدیدی برای خودتان فراهم کنید.
برای حمله‌ای ناگهانی برنامه چیده و ناگهان به شما هجوم آورند. شاید قابلیت مذکور چندان هم چیز بزرگی نباشد و در صورت تکرار زیاد حتی خسته کننده هم شود.