Menu

فراخوان عضویت در تیم خبری پردیس‌گیم

دور جدید فراخوان بخش خبری سایت پردیس‌گیم، برای جذب نیروی جدید در بخش خبری آغاز شد. در صورتی که علاقه مند به حضور در بخش خبری پردیس‌گیم هستید، لطفا نکات زیر را با دقت مطالعه کنید:

برای عضویت در بخش خبری سایت پردیس گیم چه شرایطی لازم است؟

1- نفرات برگزیده صرفا جهت ترجمه و نگارش اخبار و مقالات تعیین شده توسط مدیریت تیم خبری، به کار گرفته خواهند شد.

2- افرادی که به استخدام سایت پردیس‌گیم در می آیند موظف هستند در طول روز حداقل 2 خبر را ترجمه کنند. نفرات برگزیده به مدت دو هفته بصورت آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرند و فعالیت آنها در طول این مدت از نظر پایبندی به تعهدات اعلام شده و قوانین تیم، بررسی خواهد شد. پس از گذشت دو هفته، افراد تایید شده بعنوان خبرنگار رسمی پردیس گیم معرفی شده و حقوق دو هفته فعالیت آزمایشی نیز در پایان ماه برای آنها محاسبه خواهد شد.

3- افراد متقاضی باید مهارت لازم را در زمینه ترجمه زبان انگلیسی داشته باشند و از سوی دیگر داشتن ادبیات مناسب در نگارش خبر به اندازه مهارت در زبان انگلیسی برای انتخاب افراد تاثیر گذار است.

چگونه می توانم درخواست عضویت دهم ؟

برای شرکت در فراخوان لطفا از طریقپروفایل من بصورت پیام‌ خصوصی و یا از طریق آیدی تلگرام @ReMoDaBo با من در ارتباط باشید و عنوان پیام شما "خبرنگاری" باشد. در پیام خود نیز موارد زیر را باید ارائه دهید:

الف نام و نام خانوادگی به همراه سن

ب میزان مهارت در زمینه زبان انگلیسی (در صورت داشتن مدارک و تحصیلات آکادمیک زبان این موضوع ذکر شود)

ج- در صورتی که سابقه کار به عنوان مترجم یا خبرنگار در سایر مراجع را دارید، جزئیات این فعالیت را ذکر کنید.

د- در صورتی که دارای مشغله خاصی هستید یا در طول هفته یا روز ساعت های مشخصی را به فعالیت خاصی اختصاص می دهید، این موارد را نیز ذکر کنید.

چه زمانی به پیام من پاسخ داده می شود؟

در صورت کامل بودن اطلاعات درخواست شده، طی مدت زمان کوتاهی به پیام شما پاسخ داده خواهد شد و چند لینک برای ترجمه به شما ارائه می‌شود. سپس در مدت زمانی که تعیین می شود شما باید متون خود را بصورت ترجمه شده و کامل ارسال کنید. در صورت ارسال بصورت کامل، نمونه کارهای نهایی شما بررسی می‌شود.

آیا در ازای فعالیت در بخش خبری، حقوقی نیز دریافت خواهم کرد؟

تمامی خبرنگاران و نویسندگان پردیس گیم در ازای فعالیت خود از حقوق ریالی بهره مند خواهند شد و جزئیات حقوق در پاسخ به پیام درخواست عضویت ذکر می‌شود.