Menu

همه چيز درباره Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

به گزارش پردیس‌گیم، اطلاعات جدید و جذابی از عنوان مورد انتظار Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise به دست آمده که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

"بازی جنایی و جذاب بازگشته است

بذرها پخش شده‌اند. ریشه‌ها محکم‌تر شده‌اند و درختان همه جا را با سایه پوشش داده‌اند. اما حتی وقتی نور به زمین می‌تابد، ریشه‌ها کماکان پابرجا هستند و عمیق‌تر به سمت تاریکی می‌روند… و داستان دوباره آغاز می‌شود.

بيشتر کندوکاو کنید تا سیاهی چیره شده بر زیر پوست شهری که به ظاهر آرام و بی‌گناه است را شناسایی کنید. Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise فقط بر روی Nintendo Switch عرضه می‌شود.

nintendo switch

deadly permonition 2

2 پرونده، یک دلیل

شهر بوستون، 2019. ماموران ویژه FBI، آقای Simon Jones و خانم Aaliyah Davis در پی پرونده‌ای که به نظر می‌رسید قبلاً حل شده است. حال خود را در روبه‌روی درب یک مظنون می‌بینند. گزارش گم‌شدن چند نفر معمولاً توجه FBI را به خود جلب نمی‌کند ولی چیزی در این پرونده هست که با عقل جور در نمی‌آید.

با وجود سرنخ‌های متعدد، دو افسر FBI به دنبال این هستند که با پرسیدن سؤالات درست درباره "درخت قرمز" از مظنون به پیشرفت خوبی در پرونده برسند. اما همانطور که مصطلح است-مواظب باش برای چه چیزی آرزو می‌کنی- بعضی پرونده‌ها بهتر است که مختومه باقی بمانند…

لوئیزیانا، 2005. یک سری قتل‌های زنجیره‌ای از آب‌های شهرک Le Carre سر در برآورده و FBI یکی از جوان‌ترین نیروهای خود را عازم منطقه کرد، مأمور ویژه Francis York Morgan برای بازرسی به منطقه رفت. با همکاری با دختر کلانتر منطقه که به نظر بزرگ‌تر از سنش می‌رسید، هر دو به دنبال کشف حقیقت راهی شدند.

به ظاهر این شهرک آرام و مردم آن بسیار بی‌آزار به نظر می‌رسیدند. اما تاریکی در خفا رشد پیدا کرده، و با بالا‌رفتن آمار تلفات، مأمور ویژه مورگان باید منشأ این اتفاقات را بیابد قبل از اینکه خود او هم قربانی شود…

deadly permonition 2

کارآگاه واقعی

Francis York Morgan

بینش عالی، مهارت‌های ورزشی تحسین برانگیز و آماری خوب از خدمت برای FBI. هر چند کارهای نامتعارف او مهارت‌های او را زیر سؤال برده است. اما خوشبختانه این عمل او و وابسته نبودنش به دنیای حقیقی باعث شده که حتی هولناک‌ترین جنایت‌ها هم در چشم او فقط یک معمای دیگر برای حل کردن باشد.

nintendo switch

Patricia Woods

ساکن شهرک Le carre به همراه پدرش، که کلانتر منطقه است. با وجود جوانی بسیار کاردان است و بزرگ‌تر از سن واقعیش رفتار می‌کند. نترس بودن و بزرگسالانه حرف زدنش مورد توجه مأمور ویژه مورگان قرار گرفت و او به سرعت خود را دستیار او عنوان کرد و در بازرسی قتل‌های رخ‌داده شرکت کرد.

deadly permonition 2

Aaliyah Davis

یک مأمور ویژه FBI با دیدی عالی برای بررسی شواهد. مأمور ویژه Davis به داشتن مهارت بالا در بین همکارانش معروف است. متأسفانه اما او گاهی بی ادب و لجباز می‌شود، مخصوصاً در هنگام بازجویی‌ها. او باور دارد که این پرونده یک معمای حل نشده دارد یا شاید بدتر…

nintendo switch

Simon Jones

اجازه ندهید نمای بیرونی شما را فریب دهد، علارغم اینکه او کمی تنبل به نظر می‌رسد، مأمور ویژه جونز قبلاً به عنوان دیو بازجو شناخته می‌شد و همه از او حساب می‌بردند. او متفکر، توانا و شخصیتی قدرتمند دارد که هر مظنونی را می‌تواند با سؤالات حساس به سطوح آورد.

آینده شما گذشته شماست!

هم 9 سال بعد و هم 5 سال قبل از وقایع بازی اصلی را تعریف می‌کند. بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise نه یک شخصیت بلکه 2 شخصیت اصلی را ارائه می‌دهد. هدایت هر دو را بر عهده بگیرید تا پرده از حقیقتی خیره‌کننده بگشایید که شخصیت‌ها را به مرز دیوانگی و جنون می‌کشاند.

deadly permonition 2

nintendo switch

در زمان حال، با مأمور Davis پرده از پرونده‌ای خشن بردارید. به شیوه سؤال و جواب و ارائه مدارک برای رازگشایی از معمایی خاک گرفته و قدیمی.

deadly permonition 2

nintendo switch

در زمان گذشته، به کمک مأمور ویژه مورگان، قتل‌های هولناک را مورد بررسی قرار دهید. شهرک Le Carre را بازرسی کنید چه پیاده و چه با تخته اسکیت(Skateboard)، با افراد محلی تعامل کنید و مدرک جمع کنید. و سعی کنید پرده از راز تاریک این مکان به ظاهر آرام بردارید…

اوقاتی برای گذراندن

شهرک Le Carre فقط شامل یک پرونده جنایی برای مأمور مورگان نیست. از پایگاه خود در هتل Casa Pineapple، مأموریت‌های جانبی جذاب از افراد محلی دریافت کنید که به یافتن قاتل نیز کمک می‌کنند.

یا برای تنوع وقت خود را صرف فعالیت‌های جانبی سرگرم‌کننده کنید که شامل:

بازی Bowling: به کافه Alexus بروید و بولینگ بازی کنید. امتیاز کامل در انتظار شماست…

بازی سنگ پراکنی: با آرامش بالا به کنار آب بروید و ببینید تا چه مقدار می‌توانید سنگ را بر سطح آب بپرانید.

بازی Bayou River Ride: سفری به پائین رودخانه ببرید و مهارت تیراندازی خود را با اهداف (یا تمساح‌ها) امتحان کنید.

بازی Skateboard: علاوه بر استفاده از تخته اسکیت خود برای جابه‌جایی، می‌توانید مهارت خود را نیز با چالش‌های زمانی امتحان کنید.

deadly permonition 2

deadly permonition 2

بازی Deadly Premonition 2:A Blessing in Disguise در تاریخ جمعه 20 تیرماه برای Nintendo Switch در دسترس است.

خب دوستان نظرتان چیست؟ نسخه اول این بازی جذاب را تجربه کرده‌اید؟ آیا از بازی‌های جنایی و رازآلود لذت می‌برید؟ لطفاً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.