Menu

پردیس رویال: برنده‌ی مسابقه‌ی تشخیص موسیقی و بازی OverWatch: Origins Edition مشخص شد! + تمام جواب‌های صحیح

سلام و درود بر تمام کاربران پردیس‌گیم ،
مدتی قبل بیان کردیم که یکی از کاربران خوش شانس سایت می‌تواند با شرکت در مسابقه‌ی طراحی شده در مورد تشخیص موسیقی بازی‌ها، می‌تواند برنده‌ی کد بازی OverWatch: Origins Edition شود. اما برخلاف مسابقه‌های پیشین سایت و به جای مخفی کردن کد یا ایستراگ در مطالب، تصمیم گرفتیم تا دانش کاربران سایت در زمینه‌ی شناخت موسیقی متن عناوین مختلف و همچنین دایره ژانرهایی که به انجامشان می‌پردازند را به چالش بکشیم. برای همین، تعداد ۲۰ قطعه‌ی موسیقی را با دقت فراوان، از عناوین نسل جدیدتر و نسل شش به بعد انتخاب کردیم و از همه خواستیم تا با گوش دادن به آن‌ها، حدس بزنند که این قطعات متعلق به چه بازی‌هایی هستند و سپس آن حدس‌ها را برای ما ارسال کنند.

حالا و با اتمام مهلت ۷۲ ساعته‌ی شرکت در این مسابقه، نوبت این رسیده تا ببینیم این قطعات دقیقا به چه بازی‌هایی مرتبط بوده‌اند و مهم‌تر از همه، این که برنده‌ی نهایی مسابقه چه کسی است. اما قبل از این کار، اجازه دهید که به افشا کردن نام تمام قطعات استفاده شده در این مسابقه بپردازیم و توضیح دهیم که هر کدام از آن‌ها، مربوط به چه عناوینی هستند:
این هم از تمام قطعات موسیقی استفاده شده در این مسابقه و بازی‌های مربوطه‌ی آن‌ها.

حالا نوبتی هم که باشد، نوبت اعلام برنده مسابقه است!

پس به دوست عزیزمان lord mahdi بابت برنده شدن در این مسابقه تبریک می‌گوییم! کد نسخه‌ی Battle.net این عنوان در اسرع وقت برای ایشان ارسال خواهد شد تا بلکه بتوانند از عنوان OverWatch لذت ببرند. کسانی هم که موفق به دریافت جایزه نشده‌اند، نگران نباشند؛ احتمالا در آینده نیز با مسابقاتی دیگر، در خدمت شما عزیزان خواهیم بود تا باری دیگر شانس خود را آزموده و توانایی‌هایتان را به چالش بکشید. تا آن موقع، روزهای گیمینگ خوبی داشته باشید.