Menu

10 عنوان در پایانِ ماه آپریل سرویس Xbox Game Pass را ترک خواهند کرد

به گزارش پردیس گیم به نقل از Xbox Wire ساعاتی پیش Xbox لیستی شامل اسامی عناوینی که در پایانِ ماه آپریلِ 2020 از روی سرویس Xbox Game Pass حذف خواهند شد را به اشتراک گذاشت که این لیست شامل 10 عنوان میشود. از همان ابتدای معرفی سرویس Xbox Game Pass قرار نبود که عناوین بر روی این سرویس برای همیشه در دسترس باشند و حذف شدن آنها از روی سرویس اجتناب ناپذیر بود.

Xbox زمانِ دقیقِ حذف شدنِ این 10 عنوان از روی سرویس Xbox Game Pass را تاریخِ 30 آپریلِ 2020 که مصادف با 11 اردیبهشتِ 1399 اعلام کرده است، پس اگر قصد دارید تا پیش از حذف شدن این 10 عنوان آنها را تجربه کرده یا به اتمام برسانید بهتر است هرچه سریعتر دست به کار شوید(همانطور که قبلا Xbox این موضوع را به اثبات رسانده است حذف شدن یک عنوان از روی سرویس Xbox Game Pass به معنای پایان کار آن عنوان با سرویس Xbox Game Pass نیست و احتمال بازگشت مجدد آن عنوان به سرویس Xbox Game Pass وجود دارد، پس در صورت از دست دادن فرصت تجربه‌ی عنوان مورد علاقه‌ی خود بر روی سرویس Xbox Game Pass ناامید نشده و در انتظار بازگشت مجدد آن عنوان به سرویس Xbox Game Pass بمانید). از آنجایی که Xbox یک سرویس Xbox Game Pass اختصاصاََ برای پلتفرم PC نیز دارد بخش دومِ عناوین زیر به نسخه‌ی پلتفرمِ PC سرویس Xbox Game Pass تعلق دارند.

لیست سری دومِ عناوینی که قرار است تا در پایانِ ماه آپریلِ 2020 از نسخه‌ی کنسولِ Xbox One سرویس Xbox Game Pass حذف شده و خارج شوند به شرح زیر است:

– The Banner Saga 2

– Bomber Crew

– Braid

– Fallout 4

– Full Metal Furies

– Metal Slug 3

– Ruiner

– Silence: The Whispered World 2

– Smoke and Sacrifice

– Wolfenstein: The New Order

لیست سری دومِ عناوینی که قرار است تا در پایانِ ماه آپریلِ 2020 از نسخه‌ی پلتفرمِ PC سرویس Xbox Game Pass حذف شده و خارج شوند به شرح زیر است:

– The Banner Saga 2

– Bomber Crew

– Full Metal Furies

– Ruiner

– Silence: The Whispered World 2

– Smoke and Sacrifice