Menu

حالت بتل رویال بازی Modern Warfare با عنوان Call of Duty: Warzone معرفی شد+ ویدئو معرفی و گیم‌پلی

به گزارش پردیس‌گیم بعد از حالت بتل‌رویال Black Ops 4 که با نام Blackout عرضه شد این بار Activision می خواهد با عرضه عنوان مستقل و رایگان Call of Duty: Warzone در فضای بتل رویال سهم بیشتری را به دست آورد. این بازی از ۱۵۰ بازیکن پشتیبانی میکند و کاملا رایگان است.

این عنوان برای PS4، XBOX One و PC عرضه شده است. Activision همه را در انتشار این بازی شگفت‌زده کرد، تقریبا شبیه به همان کاری که EA در مورد Apex Legend انجام داد. البته که کاملا هم عجیب نبود چرا که تریلر سینمایی فصل دوم Modern Warfare به صورت قوی به حالت بتل‌رویال جدیدی اشاره می‌کرد، همچنین در طی چند هفته اخیر هم شایعات متعددی در این مورد به بیرون درز کرده بود. آخرین این‌ها یک تریلر گیم‌پلی بود که بلافاصله بعد از آن یک تایمر در درون بازی فعال شد که به ۱۰ مارس اشاره می‌کرد.

اما این عنوان بیشتر از یک حالت بازی برای Modern Warfare است؛ این یک بازی رایگان است که همه می‌توانند از آن لذت ببرند. شما برای اجرای آن نیاز ندارید که حتما Modern Warfare را داشته باشید اما دارندگان آن زودتر از بقیه می‌توانند این عنوان را بازی کنند. این بازی برای دارندگان MW در ساعت ۱۹:۳۰ ، ۲۰ اسفند و برای بقیه افراد در ساعت ۱۱:۳۰ ، ۲۱ اسفند در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Warzone دارای دو حالت برای بازی کردن است: Battle Royal و Plunder. حالت اول که دقیقا مانند تمام بازی‌های بتل‌رویال دیگر است؛ بازیکن‌ها در قالب تیم‌های سه نفره در یک نقشه بزرگ رها می‌شوند و تلاش می‌کنند آخرین تیم باقیمانده باشند. در همین حین دایره گاز سمی هر لحظه محل بازی را کوچک‌تر می‌کند.

اما حالت Plunder، یک رقابت برای به دست آوردن بیشتر پول است‌ شما می‌توانید با لوت کردن، دزدیدن از سایر بازیکنان، کامل کردن قراردادها و شیء‌هایی که پیدا می‌کنید؛ پول جمع کنید. Activision می‌گوید چندین نوع از قرارداد وجود دارد: Scavenger Contracts به شما این وظیفه را می‌دهد که جعبه‌های مهمات و دیگر مواد مورد نیاز را پیدا و باز کنید، در حالی که Recon Contracts به شما این وظیفه را می‌دهد که یک منطقه را ایمن کنید که بسیار شبیه به حالت Domination بازی Call of Duty است.

هر دو حالت بازی Warzone شما را در یک نقشه یکسان قرار می‌دهند، نام آن Verdansk است که Activision آن را به عنوان یک شهر بسیار بزرگ با محله‌هایی که هر کدام برای خود نامی دارند و با ۳۰۰ نقطه جذاب پر شده است. شما در نقاط مختلف نقشه می‌توانید ۵ نوع وسیله نقلیه پیدا کنید که شامل ATV، کامیون‌های حمل‌بار و هلیکوپترها می‌شود.

اگر شما یک نسخه از MW را داشته باشید، Warzone جایگزین قسمت "Calssified" در صفحه اصلی بازی می‌شود. حجم دانلود برای این بازی اگر آخرین آپدیت را نصب کرده باشید احتمالا چیزی بین ۱۸ تا ۲۲ گیگ است.

در ادامه می‌توانید تریلر سینمایی و گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

دانلود HD – دانلود SD

تماشا به صورت تمام صفحه

دانلود HD – دانلود SD

تماشا به صورت تمام صفحه