Menu

Cyberpunk 2077 تأخیر خورد !

Cyberpunk 2077 که قرار بود آوریل امسال عرضه شود، موفق به انجام این کار نخواهد شد. CD Projekt Red با انتشار این خبر گفت که عنوان نقش‌آفرینی بزرگ این استودیو به ۱۷ سپتامبر موکول شده است.

بیانیه‌ی CD Projekt Red:
ما خبر مهمی در رابطه با تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 داریم که می‌خواهیم آن را با شما در میان بگذاریم.Cyberpunk 2077 قادر به انتشار در ماه آوریل نیست و ما تاریخ انتشار را به ۱۷ سپتامبر تغییر می‌دهیم.
ما در مرحله‌ای قرار داریم که بازی کامل شده و قابل بازی کردن است ولی هنوز کار زیادی برای انجام دادن باقی است. Night City پر عظمت است – پر از داستان‌ها، محتوا و مکان‌های که می‌خواهیم تجربه کنیم، اما به دایل مقیاس بزرگ و پیچیدگی آن، باید زمان بیشتری صرف تست، اسلاح و پالیش این بازی کنیم. ما می‌خواهیم Cyberpunk 2077 شاهکارمان برای این نسل باشد و تعویق آن ماه‌های ارزشمندی در اختیارمان قرار می‌دهد تا بتوانیم این بازی را بی‌نقص کنیم.
با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار، انتظار به روزرسانی‌های بیشتری در رابطه با پیشروی ما داشته باشید.ما بی صبرانه منتظریم شما را در Night City دیدار کنیم، از پشتیبانی همیشگی شما سپاس گزاریم.
R. Talsorian Games، شرکت سازنده‌ی عنوان نقش‌آفرینی رومیزی Cyberpunk که Cyberpunk 2077 بر اساسش ساخته شده نیز در توییتر از این تأخیر حمایت کرد.