Menu

خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی پرینتر در نمایندگی کانن

در مرکز نمایندگی کانن یک تیم مجرب و حرفه ای تمامی مشکلات شما در زمینه ی استفاده از انواع محصولات این شرکت را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به صورت کاملاً تخصصی برطرف می کنند.

مشاوره خرید و قیمت مناسب را با نمایندگی کانن تجربه نمایید!!!!

اگر طرفدار محصولات مختلف برند کانن هستید و می خواهید یکی از محصولات متنوع این شرکت مانند انواع لوازم ادرای را خریداری نمایید می توانید از قیمت مناسبی که در نمایندگی کانن برای هر محصول در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

شرکت کانن که امروزه به محبوبیت بالایی در اکثر کشورهای جهان دست پیدا کرده است، با تاسیس نمایندگی های مختلف در مقاصد فروش خود سعی کرده است تا به خوبی نیاز های کاربران و مشتریان خود را پاسخگو باشد.

هر چند کشور عزیزمان در سال های اخیرا با تحریم های ظالمانه ای رو به رو بوده است اما ما به عنوان بهترین نمایندگی کانن در ایران سعی کرد ایم محصولات این شرکت را با قیمت واقعی و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار دهیم.

علاوه بر این تیم تخصصی و حرفه ای ما در زمینه ی مشاوره برای خرید و پشتیبانی از محصولات کانن به صورت کامل در تمامی مراحل خرید همراه و در کنار مشتریان بوده و آن ها را برای یک خرید بهتر و متناسب با نیاز های کاربری خود راهنمایی می کند.

این تیم تخصصی اطلاعات کامل و به روزی در مورد تمامی محصولات شرکت کانن و ویژگی ها و امکانات هر محصول داشته و به مشتریان مشاوره های لازم برای یک خرید اقتصادی و با ارزش بالا که البته بتواند نیاز های آن ها را به خوبی برطرف نماید، انجام می دهند.

پشتیبانی ویژه از خدمات ارائه شده و محصولات کانن

شاید خود خریداران و مشتریان محصولات شرکت های مختلف از جمله کانن نیز به خوبی بدانند که بعد از خرید بحث جدی و مهمی به پشتیبانی از محصولات به وجود می آید.

بسیاری از کسانی که برای خرید محصولات کانن به خصوص لوازم اداری این شرکت اقدام می کنند، حاضرند به شرط پشتیبانی کامل از محصول پس از خرید آن، هزینه های بیشتری نیز برای خرید محصول مورد نظر بپردازند.

این موضوع به عنوان یک دغدغه ی اصلی و مهم برای تمامی خریداران لوازم اداری و دیجیتال شرکت کانن مطرح می باشد.

ما در نمایندگی کانن با استفاده از یک تیم مجرب و متخصص از بهترین های سراسر کشور و همچنین ابزار و تجهیزات به روز سعی کرده ایم پشتیبانی ویژه و کاملی از محصولات شرکت کانن مخصوصاً انواع مدل های پرینتر این شرکت به عمل بیاوریم.

کسانی که برای خرید این محصولات در نمایندگی ما اقدام می کنند با اطمینان کامل از پشتیبانی ویژه ی محصولات می توانند از آن دستگاه در محیط های مختلف استفاده نمایند و به محض بروز هرگونه مشکل آن را به مرکز ارجاع داده تا تیم تخصصی و فنی مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی مشکلات و نواقص به وجود آمده برای دستگاه را برطرف نماید.

کیفیت و سرعت بالا از مهم ترین ویژگی های خدمات در نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با شعار مشتری مداری پا به عرصه ارائه ی خدمات به مشتریان گذاشته است و همه ی افراد و تیم ادرای مرکز به خوبی در راستای تحقق این شعار گام بر می دارند.

تعمیرکاران نمایندگی کانن با موفقیت در آزمون های مختلف در این مرکز استخدام شده و با استفاده از ابزار روز دنیا و بهترین تجهیزات برای پشتیبانی و تعمیر محصولات کانن، ابتدا عیب محصولات را پیدا کرده و سپس به تعمیر آن می پردازند.

سرعت بالا در کنار کیفیت کار باعث بالا رفتن اعتماد مشتریان به بخش پشتیبانی نمایندگی مرکز شده است.

این موضوع زمانی که حیات کسب و کار ها به برطرف شدن سریع نقص محصولات مختلف اداری کانن بستگی داشته باشد، اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند.

کادر فعال در قسمت پشتیبانی نمایندگی کانن به صورت مستمر در کلاس های آموزشی که برای آشنایی با جدیدترین محصولات و تکنولوژی های به کار رفته در تولیدات شرکت کانن شرکت می کنند تا بتوانند بهترین سرعت و کیفیت را برای تعمیر این محصولات ارائه نمایند.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و ارائه ی گارانتی معتبر تعمیرات

از دیگر خدمات ویژه ی نمایندگی کانن برای رفاه حال مشتریان و برطرف کردن دغدغه های مختلف آن ها می توان به ارائه ی گارانتی معتبر تعمیر توسط این مرکز اشاره نمود.

علاوه بر این گارانتی، همراه با محصولات یک نمونه ی تست شده از عملکرد دستگاه نیز به مشتریان ارائه می شود تا از سلامت کامل دستگاه خود اطمینان پیدا کنند.

همچنین زمانی که یکی از قطعات مختلف دستگاه های کانن از جمله پرینتر های این مرکز دچار نقض کلی شده باشد و نیاز به تعویض آن داشته باشیم، تعمیرکاران نمایندگی کانن از قطعات اصلی و اورجینال ساخته شده توسط برند های معتبر برای تعمیرات پرینتر کانن استفاده می کنند تا کمترین مشکلی برای کارایی دستگاه به وجود نیاید.

ضمناً اگر قصد خرید کارتریج اورجینال برای تمامی مدل های پرینتر کانن و یا شارژ آن با تونر های اصلی را دارید، حتما از خدمات ویژه نمایندگی کانن در این زمینه استفاده نمایید.