Menu

پست تبلیغاتی : اینستاسنتر

بی شک یکی از کارهای مهم برای کسب‌و کار شما این است که به فکر افزایش قدرت برند خود در اینستاگرام‌ باشید.بنابراین زمانی که شما نحوه کار تبلیغات اینستاگرام را درک کردید، بهتر است که بدانید چطور می‌توانید از آن به نفع کسب‌و کارتان استفاده کرده و آن را توسعه دهید. به دلیل اهمیت تبلیغات در اینستاگرام، در ادامه قصد داریم نقش تبلیغات اینستاگرام را در بهبود کسب‌و کار شما به طور کامل توضیح دهیم.

  1. بهبود تاثیر بصری: ساده‌ترین راه در اینستاگرام برای جلب توجه مخاطبان از طریق تبلیغات در میان پست‌های دیگران است. برای افزایش تاثیرگذاری این نوع تبلیغات باید از تصاویر و ویدئوهای با کیفیت بالا استفاده کنید.
  2. برندسازی: با توجه به اهمیت عناصر بصری در تبلیغات اینستاگرام، کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانند کمک شایانی به شرکت شما برای آگاهی از برند برای مخاطبان هدف کنند.
  3. مسابقات: هر شخص یک مسابقه خوب را دوست دارد. یادتان باشد که مسابقات و هدایا برای دریافت لیدها کم‌نظیر هستند. مسابقات و هدایا می‌توانند آگاهی از برند را افزایش دهند و از همه مهم‌تر مسابقات می‌تواند برای استراتژی ایمیل مارکتینگ کارآمد باشد.
  4. بازاریابی هدفمند: تبلیغات می‌تواند وسیله‌ای برای توسعه استراتژی بازاریابی هدفمند باشد. شما می‌توانید از آن به عنوان وسیله‌ای برای معرفی محصولات جدید یا حتی ارسال محصول رایگان برای مشتریان، استفاده کنید.
  5. رشد ارتباطات: تبلیغات اینستاگرام می‌تواند به شما در رشد ارتباطات برندتان کمک کند. این کار باعث افزایش فالوورهای اینستاگرام شما شده که به نوبه خود می‌تواند فروش را افزایش داده و ارتباط برند را با بازار هدف‌تان بهبود ببخشد.

در این‌جا قصد داریم تا در مورد یک سوال که افراد زیادی آن را جستجو می‌کنند صحبت کنیم.

از جمله سوالات مهم کاربران در اینستاگرام این است که چگونه افزایش بازدید استوری را برای صفحه خود ایجاد کنیم؟

جالب است بدانید که اینستاگرام با بردن استوری به اکسپلور، کاربران خود را شگفت زده کرد. هم‌اکنون استوری‌های شما، شانس دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام را دارند.

حالا با ورود به اکسپلور، استوری وارد مرحله جدیدی شده است. این یعنی یک کانال خیلی قدرتمند، به کانال‌هایی که افراد و کاربران مختلف قادر به دیدن استوری شما بوده‌اند، اضافه شده.

یکی از محصولات اینستاسنتر که طرفداران زیادی دارد، بازدید استوری اینستاگرام است. چرا که عملکرد این محصول به دلیل واقعی بودن ویوهای ارسالی و با استفاده از پروفایل‌های فعال، علاوه بر افزایش بازدید در همان دقایق اولیه‌ی بعد از خرید، باعث می‌شود تا ایمپرشن(تعداد کل بارهایی است که پست شما دیده شده) استوری شما هم افزایش پیدا کند.

هرچه میزان ایمپرشن بیشتر شود، احتمال بازدید از استوری شما نیز بیشتر خواهد شد و اگر بازدیدها از سمت کاربرانی باشد که پروفایلی فعال و واقعی دارند، دامنه افزایش بازدید گسترده‌تر می‌شود.

پس از خرید بازدید استوری اینستاگرام از اینستاسنتر، قطعا با مشاهده آمار هیجان‌زده خواهید شد. افزایش چشم‌گیر ایمپرشن و به تبع آن افزایش بازدید از استوری‌ها، چنان محبوبیتی را به این محصول داده که آن را در لیست پر فروش‌ترین محصولات می‌توان مشاهده کرد.

امیدواریم با این مقاله توانسته باشیم اهمیت تبلیغات در اینستاگرام را به شما به خوبی توضیح داده باشیم و امید آن داریم که با استفاده درست و به‌جا از این شبکه اجتماعی، یک کسب‌و کار پُرسود برای خود ایجاد کنید.