Menu

دانلود موسیقی متن انیمه One Punch Man: Season 2

درود بر تمامی کاربران گرامی پردیس گیم. اکنون با موسیقی متن فصل دوم انیمه One Punch Man اثر Makoto Miyazaki در خدمت شما هستیم.

این انیمه بر اساس مانگایی با همین نام ساخته شده است و روایتگر داستان زندگی قهرمانی با نام Saitama است که به قدری قدرتمند است که می‌تواند هر جنبنده‌ای را با یک ضربه‌ی مشت، از بین ببرد؛ ولی با این حال به خاطر نبود چالش لازم در نبردهایش، حسابی بی حوصله شده است. سری One Punch Man در ابتدا توسط یک طراح مانگا با نام مستعار ONE و به عنوان یک سری کمیک اینترنتی در سطح وب انتشار یافت. اما در ادامه و با افزایش محبوبیت آن، نسخه‌ای بازسازی شده از آن در قالب یک مانگای دیجیتالی توسط Yusuke Murata طراحی شده و بر روی وب سایت Shueisha's Young Jump Web Comics منتشر شد. بعدها نیز حق نشر این اثر به زبان انگلیسی توسط Viz Media خریداری شده و این نسخه ترجمه شده از مانگا از طریق مجله دیجیتالی Weekly Shonen Jump در اختیار طرفداران آن قرار گرفت.

در سال 2015 این اثر توسط استودیوی Madhouse Incد(Death Note, Gungrave, Devil May Cry) به یک انیمه برگردانده شد و سال بعد از آن، ساخت فصل دوم به صورت رسمی تایید شد. اما با این حال، فصل دوم انیمه با تغییرات فراوانی از جمله عوض شدن استودیوی سازنده و کارگردان مواجه شد که باعث تاخیر چندین ساله‌ی آن شد. در نهایت وظیفه‌ی ساخت فصل دوم این انیمه به J.C. Staff محول شده و در تاریخ 9 آپریل 2019 در دسترس طرفداران قرار گرفت. متاسفانه این فصل اصلا نتوانست تا انتظارات طرفداران را برآورده کند و به خاطر کیفیت بسیار پایین انیمیشن‌هایش در مقایسه با فصل اول، به طرز بی رحمانه‌ای مورد انتقاد قرار گرفت.

دانلود موسیقی متن انیمه One Punch Man: Season 2

ONE PUNCH MAN ORIGINAL SOUND TRACK: ONE TAKE MAN 2

تعداد قطعات موسیقی: 40 قطعه

مدت زمان کلی: 01 ساعت و 15 دقیقه و 27 ثانیه

کیفیت: MP3 320

آهنگسازان: Makoto Miyazaki, Ricardo Cruz, Yuki Honda, JAM Project

دانلود موسیقی متن

دانلود با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 179.53 مگابایت)

پسورد فایل: [email protected]

دانلود تعدادی از موسیقی های منتخب

(Seijaku no Apostle (TV Size [موسیقی پیشنهادی]

Saikyo no Ichigeki [موسیقی پیشنهادی]

Accept Battles

Genos fights

Usual life

Longing

Seigi Shikkou Dai ni Geki [موسیقی پیشنهادی]

(Chizu ga Nakute mo Modoru kara (TV Size [موسیقی پیشنهادی]

در نهایت شما همراهان عزیز ما در پردیس گیم می‌توانید سایر موسیقی‌های این طرح را از صفحه زیر دانلود کنید و موسیقی‌های متن درخواستی خود را نیز به اشتراک بگذارید تا برای شما قرار گیرد (قسمت راهنما حتما مطالعه شود):

دانلود موسیقی متن انیمه‌ها در پردیس‌گیم