Menu

کارگردان بازی Halo Infinite استودیوی 343Industries را ترک کرد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، یکی از اعضای کلیدی استودیوی 343Industries که وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی Halo Infinite را بر عهده دارد از این استودیو جدا شد.

"تیم لانگو"(Tim Longo) که کارگردان Halo Infinite بود این هفته استودیوی 343Industries را ترک کرد. لانگو کارگردانی Halo 5: Guardian که در سال 2015 عرضه شد را نیز بر عهده داشت. علاوه بر این، قبل از این جدایی، لانگو نقش متفاوتی به غیر از کارگردانی را در ساخت Infinite ایفا می‌کرد.

در همین رابطه، شرکت Microsoft بیانیه‌ای را منتشر کرده است که در زیر می‌توانید مطالعه کنید:

"در جریان توسعه‌ی یک بازی، نقش‌ها و مسئولیت‌های اعضای تیم‌های مختلف متناسب با نیاز‌های آن بازی دچار دگرگونی می‌شود. به تازگی، ما 2 تغییر را در تیم توسعه‌دهنده‌ی Halo Infinite داشته‌ایم. تهیه‌کننده‌ی اجرایی ما "مری اولسن"(Mary Olson) حال به عنوان تهیه‌کننده‌ی ارشد تیم بخش کمپین بازی فعالیت خواهد کرد و تجربیات چند ساله‌اش در 343 را به کار می‌گیرد تا در خلق یک بخش داستانی فوق‌العاده برای طرفداران به این تیم کمک کند.

علاوه بر این، "تیم لانگو" به تازگی از تیم ما جدا شده است و ما واقعا قدردان کمک‌های به او به بازی‌هایمان، استودیوی ما و جهان Halo هستیم. ما آرزوی بهترین‌ها را برای نیم در آینده‌اش داریم.

رئیس استودیوی توسعه دهنده‌ی Halo Infinite "کریس لی" همچنان به عنوان عضو ارشد توسعه و تهیه‌ی بازی به کار خود ادامه می‌دهد.

ما تیمی در کلاس جهانی برای ساخت Halo Infinite داریم و بازخوردهای مثبت از سوی طرفداران باعث می‌شود تا بیش از همیشه برای خلق بهترین نسخه‌ی Halo همراه با پروژه‌ی Scarlett در تعطیلات 2020 انرژی بگیریم. این تغییرات هیچ تاثیری در تاریخ انتشار Halo Infinite ندارد."

Halo Infinite در تعطیلات 2020 بر روی PC، Xbox One و پروژه‌ی اسکارلت در دسترس قرار می‌گیرد.