Menu

پردیس رویال: موسیقی‌های بازی‌ها را حدس بزنید و یک نسخه از Wolfenstein: Youngblood برنده شوید!

سلام و درود بر تمامی کاربران عزیز پردیس گیم.

ماه پیش با مسابقه‌ای مبنی بر یافتن ایستر اگ‌ها در متن نقد و بررسی بازی Bloodstained: Ritual of the Night در خدمت شما بودیم؛ مسابقه‌ای که با پستی و بلندی‌های مختلفی همراه بود، ولی شرکت کنندگان آن توانستند تا عملکرد خیره کننده‌ای در یافتن آن موارد از خودشان نشان دهند. اکنون هم با مسابقه‌ای دیگر در خدمت شما هستیم؛ اما این بار، فرمت مسابقه و نحوه‌ی شرکت در آن، کمی متفاوت است.

این بار از شما می‌خواهیم که دایره‌ی ژانرهای مورد بازی کردن و همچنین دانش صوتی خودتان در زمینه‌ی موسیقی بازی‌ها را به چالش بکشید. برای همین، 15 قطعه موسیقی از عناوین مختلف برای شما آماده شده است تا بعد از گوش دادن به آن‌ها، حدس‌های خود را برای ما ارسال کنید. کاربری هم که بتواند بیشترین حدس‌های درست را داشته باشد، برنده‌ی یک کد استیم برای عنوان Wolfenstein: Youngblood خواهد شد.

جزئیات شرکت در مسابقه:

1- ابتدا آرشیو موسیقی‌ها را از این لینک دانلود کنید: دانلود آرشیو موسیقی مسابقه

2- به تمام موسیقی‌های موجود در آرشیو (15 عدد) گوش کرده و سعی کنید که حدس بزنید متعلق به کدام بازی‌ها هستند.

3- جواب‌های خود را در قالب پیام خصوصی برای اکانت مسابقات پردیس گیم ارسال کنید. (داشتن اکانت در سایت پردیس گیم برای انجام این کار، ضروری است)

برخی نکات مهم:

1- راهنمایی: تمام قطعات موسیقی، مرتبط به بازی‌های نسل ششم (PS2) به بعد هستند و می‌توانند مربوط به بازی‌های بزرگ یا حتی Indie باشند.

2- قطعات موسیقی از سطوح صدای متفاوتی برخوردار هستند. در هنگام گوش دادن به آن‌ها مواظب سطح صدای سیستمتان باشید.

3- هر کاربر تنها قادر به یک بار ارسال پیام می‌باشد و در صورت ارسال مجدد پیام، از مسابقه حذف خواهد شد. در ارسال جواب‌های خود دقت کنید.

4- سرعت در ارسال پیام، شانس شما را برای برنده شدن افزایش نداده و پیام‌ها صرف نظر از تاریخ ارسالشان بررسی می‌شوند.

5- باید به نام دقیق بازی‌ها اشاره کنید و نه سری آن‌ها. کاربرانی که نام را به صورت دقیق ذکر کنند، از شانس بیشتری برای برنده شدن برخوردار هستند.

6- در صورت مشاهده شدن تلاش کاربران برای اشتراک جواب‌ها، تمام آن کاربران از مسابقه حذف خواهند شد. بهتر است خودتان هم برای جلوگیری از کم شدن شانستان، چنین کاری نکنید.

7- در صورت تساوی نتایج، برنده توسط تابع تصادفی مشخص خواهد شد.

8- فقط تا 72 ساعت دیگر برای ارسال جواب‌ها فرصت دارید. مهلت شرکت در مسابقه در تاریخ 19 مرداد 1398، ساعت 21:00 پایان خواهد یافت.