Menu

EA: برای نسل بعدی هیجان‌زده و آماده هستیم، مدتی است روی آن کار می‌کنیم

شرکت EA اخیرا گزارش مالی خود را منتشر کرد. در طول جلسه آن‌ها با سرمایه‌گذاران، مدیران حاضر در این نشست راجع به برنامه‌های این شرکت برای کنسول‌های نسل بعد صحبت کردند (مایکروسافت و سونی تایید کرده‌اند در پاییز سال 2020 نسل بعدی آغاز خواهد شد).

به گزارش پردیس گیم و به نقل از WCCFTECH، بلیک یورگنسن به عنوان مدیر ارشد مالی EA، در این جلسه گفت: "ما سخت در حال کار برای رفتن به نسل بعد و ساخت بازی‌ها برای آن هستیم. من فکر می‌کنم این امری واضح بود و همه فعالان صنعت بازی‌های ویدیویی همین کار را انجام می‌دهند. مثل گذشته، همه بازی‌ها قرار نیست فورا از همان ابتدای عرضه خود برای کنسول‌های نسل بعد در دسترس قرار بگیرند. مثلا برای بازی‌هایی مثل Madden، اول آن‌ها را برای نسل فعلی منتشر می‌کنیم و سپس در هنگام عرضه کنسول‌های نسل بعد، آن را برای نسل جدید عرضه خواهیم کرد اما برای نسل بعد آماده خواهیم بود. ما بسیار برای آن هیجان‌زده هستیم و مدتی است مشغول ساخت بازی برای کنسول‌های جدید هستیم."

همچنین اندرو ویلسون، مدیر اجرایی EA، در ادامه راجع به برنامه‌های دیجیتال این شرکت (ابری و سرویس‌های اشتراکی) صحبت کرد:

"با توجه به مقیاس این شرکت و رهبری کن ماس، مدیر ارشد فناوری ما و همچنین صحبت‌های ما درباره پروژه Atlus، روی آینده سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا وارد موقعیت بدی نشویم. شرکت ما در پنج سال گذشته شروع به سرمایه‌گذاری روی پلتفرم دیجیتال خود کرد. من فکر می‌کنم ما همچنان تنها توسعه‌دهنده و ناشری هستیم که یک سیستم آی‌دی برای بازیکنان روی هر پلتفرم و بازی‌ها ارائه می‌دهیم. ما یک طرح و پلتفرم واحد برای داده‌های کل شرکت و زیرساخت‌هایی برای موتور امنیتی و تراکنش و اینجور موارد داریم.

بنابراین ما چندین سال مشغول کار روی این مدل از کسب‌وکار بوده‌ایم تا مطمئن شویم برای آینده آماده هستیم. ما یک شرکت کوچک در اسرائیل را خریداری کردیم که شروع خوبی برای اساس ابری بود و ایده خوبی به ما دادند. ما مشغول یادگیری یک ساختار سازمانی برای سرویس‌های اشتراکی بودیم و بنابراین حس خوبی نسبت به آینده خود در این زمینه داریم."

در پایان دیدگاه خود را راجع به صحبت‌های اخیر مدیران EA و آینده آن‌ها در پروژه‌های ابری به اشتراک بگذارید.