Menu

تماشا کنید: حالت Curator’s Cut در بازی Man of Medan اجازه تجربه دوباره صحنه‌ها از دید شخصیت‌های دیگر را می‌دهد

بازی Man of Medan قرار است اولین نسخه از یک مجموعه بازی‌های داستانی ترسناک باشد. داستان آن از یک کشتی متروکه و رها شده آغاز می‌شود و دارای سیستم انتخاب دیالوگی مانند عنوان قبلی استودیوی Supermassive Games یعنی Until Dawn خواهد بود. در حالی که Man of Medan کوتاه‌تر است، طوری طراحی شده که چندین بار ارزش تجربه را داشته باشد که به آن Curator’s Cut هم اضافه شده و به شما اجازه تجربه داستان از دیدی دیگر را می‌دهد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamingbolt، سازندگان Man of Medan تریلری جدید منتشر کردند و در آن نشان داده شد که حالت معمولی داستان هم با ارائه تصمیمات و انتخاب‌های متفاوت، ارزش تکرار زیادی خواهد داشت اما حالت Curator's Cut به شما اجازه می‌دهد انتخابات و دیالوگ‌های شخصیت‌های دیگر را هم در صحنه‌ها کنترل کنید. با هر بازی، اطلاعات بیشتری به‌دست می‌آورید و دلایل بیشتری برای تجربه چندین باره آن خواهید داشت.

حالت Curator's Cut به عنوان مزایای پیش‌خرید در ابتدای عرضه Man of Medan در روز 9 شهریور برروی PS4 ،PC و Xbox One در نظر گرفته شده اما مدتی بعد به‌طور رایگان برای همه در دسترس قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت SD – دانلود با کیفیت HD

تماشا به‌صورت تمام صفحه