Menu

خرید سیستم‌های کامپیوتر آماده گیمینگ

فروشگاه اِگزو گیم به عنوان واردکننده رسمی تجهیزات گیمینگ، اسمبل و عرضه سیستم‌ها و کیس‌های آماده گیمینگ را راه‌اندازی کرده است.

برای بسیاری از گیمرها، قطعا خرید یک سیستم آماده برای بازی کردن می‌تواند گزینه‌ای بهتر از این باشد که قطعات به شکل جدا تهیه گردد و سپس هزینه‌ بالایی صرفا برای اسمبل شدن سیستم پرداخت شود.

فروشگاه اگزو گیم که از مجوز رسمی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد اعتماد و ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشد اسلامی بهره‌مند است، توسط کارشناسان فنی خود بهترین و بروزترین قطعات بازار را شناسایی کرده و آن‌ها را در قالب کیس‌های آماده عرضه می‌کند.

نکته مهم این است که در اگزو گیم سعی شده که تمامی گیمرها با قدرت هزینه‌کرد مختلف در نظر گرفته شوند، به همین دلیل اگزو گیم کیس‌های آماده گیمینگی را از 5 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند تا بتوانید بازی‌های روز را براساس آن اجرا کنید.

خرید سیستم گیمینگ با بودجه حدودی 6 میلیون تومان

خرید سیستم گیمینگ با بودجه حدودی 8 میلیون تومان

خرید سیستم گیمینگ با بودجه حدودی 11 میلیون تومان

خرید سیستم گیمینگ با بودجه حدودی 13 میلیون تومان

خرید سیستم گیمینگ با بودجه حدودی 16 میلیون تومان

خرید سیستم گیمینگ با بودجه حدودی 48 میلیون تومان

درخواست بستن و اسمبل کردن سیستم با بودجه و قطعات مدنظر شما

آیا سیستم‌های اگزو گیم دارای گارانتی و مهلت تست هستند؟

بله، تمامی سیستم‌های اگزو گیم و قطعات درون آن از معتبرترین گارانتی‌های تعویض شرکتی برخوردار هستند.

آیا می‌توانیم درخواست بستن و اسمبل کردن یک سیستم با قطعات و بودجه موردنظرمان را به اگزو گیم بدهیم؟

بله، شما نه تنها می‌توانید سفارش خرید قطعات و اسمبل کردن را به اگزو گیم بدهید، بلکه می‌توانید با معرفی یک بودجه خاص برای خرید، یک کیس آماده مطابق بودجه مدنظرتان را دریافت کنید. برای دریافت مشاوره خرید، با شماره ۸۸۹۴۶۵۶۱ تماس گرفته و یا به پشتیبانی آنلاین تلگرامی بخش سخت‌افزار اگزو گیم پیام دهید.

آیا اگزو گیم به تمامی نقاط ایران ارسال دارد؟

بله، تیم حرفه‌ای پشتیبانی محصولات فروشگاه اگزو گیم، با بهره‌گیری از جدیدترین شیوه‌های ارسال و بسته‌بندی حرفه‌ای کالا، محصولات را به تمامی نقاط ایران ارسال کرده و زمان دریافت محصولات توسط شما عزیزان در شهر تهران کمتر از 2 ساعت و در سایر نقاط ایران، بین 24 تا 48 ساعت است.

برای همراه شدن با اگزو گیم شما عزیزان می‌توانید کانال تلگرامی و یا صفحه رسمی اگزو گیم در اینستاگرام را دنبال نمایید.