Menu

اطلاعات جدیدی از تغییرات هنگام تعویض خشاب در Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

استودیوی Infinity Ward جزئیات جدیدی از نحوه تعویض خشاب در Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده که شامل تغییرات قابل توجه‌ای می‌شود.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamespot، در این نسخه قابلیت تعویض خشاب هنگام هدف‌گیری اضافه شده که شاید تغییر کوچکی به‌نظر برسد اما شماره‌های قبلی Call of Duty فاقد این ویژگی بودند و به همین خاطر جالب توجه است. طبق گفته‌های مارک گریگسبی، کارگردان انیمشین‌های Modern Warfare، این ویژگی باعث می‌شود بازیکنان تسلط بهتری بر شرایط داشته باشند:

"یکی دیگر از چیزهایی که ما به بازی افزوده‌ایم، تعویض خشاب هنگام هدف‌گیری است. در گذشته، هدف می‌گرفتید و شلیک می‌کردید و زمان تعویض خشاب باید به حالت عادی بر می‌گشتید و این باعث می‌شد دشمن مورد نظر خود را گم کنید. این بار در Modern Warfare موقع هدف گرفتن هم امکان تعویض خشاب است تا با دنبال کردن هدف، بر نبرد تسلط داشته باشید."

در این مصاحبه گریگسبی همچنین توضیح داد که چرا انیمیشن تعویض خشاب برای Modern Warfare بسیار مهم است:

"تعویض خشاب برای من نقطه اوج سلاح است. مثلا هنگامی که 5 نفر را در داخل یک اتاق می‌کشید و سپس خشاب عوض می‌کنید، حس بسیار خوبی به شما دست می‌دهد."

انیمیشن تعویض خشاب در Modern Warfare بسته به تعداد گلوله‌هایی که شلیک می‌کنید است. اگر بخواهید یک خشاب خالی را تعویض کنید، انیمیشن آن به‌طور کامل نشان داده می‌شود. با این حال، برای "تعویض خشاب تاکتیکی" که هنوز تعدادی گلوله در خشاب وجود دارد ولی تصمیم به تعویض آن می‌گیرید، انیمیشنی کاملا متفاوت خواهید دید.

"در گذشته هرگز نحوه انتقال یک خشاب به دیگری نشان داده نمی‌شد اما این‌بار همه چیز فیزیکی خواهد بود بنابراین اگر یک خشاب بلندتر داشته باشید، تمام حرکات با هر تعویض خشاب احشایی، قوی و تهاجمی است که حس قدرت‌‌مند بودن می‌دهد و اپراتورهای Tier 1ای که از این سلاح‌ها استفاده می‌کنند را به نمایش می‌گذارد."

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر (3 آبان) برای PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.