در ماه مارچ بود که شایعه‌ای در سطح اینترنت پیچیده شد مبنی بر اینکه استودیوی CD Projekt Red قصد دارد تا از تاریخ انتشار جدیدترین پروژه‌ی خود Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 رونمایی کند. در همان زمان‌ها بود که CD Projekt ادعا کرد E3 2019 اهمیت زیادی برای آن‌ها دارد و به نظر می‌رسد که حق داشتند این را بگویند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSO Gaming، یکی از اعضای وبسایت NEOGAF با نام Braldryr، ادعا می‌کند که CD Projekt Red در جریان کنفرانس Microsoft در E3 2019، یک آپدیت در مورد چریان توسعه‌ی Cyberpunk 2077 داده، تریلری از گیم‌پلی بازی منتشر کرده و از زمان عرضه‌ی مورد نظر(هدفمند) آن نیز رونمایی می‌کند. البته، باید گفت که تاریخ انتشار مورد نظر یا هدفمند کمی مبهم بوده، اما حداقل یک سرنخ به بازیکنان خواهد داد که تا چه زمانی باید انتظار این عنوان نقش‌آفرینی را بکشند. حدس DSO Gaming این می‌باشد که CD Projekt Red بازه‌ی زمانی 2020 را برای عرضه‌ی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های نسل هشتم و PC هدف گرفته است.

پیش از این برخی گزارشات حاکی از در دسترس قرار گرفتن Cyberpunk 2077 در فصل پاییز بودند که خب کمی بعید می‌باشد و 2020 زمان منطقی‌تری است. البته هنوز هیچ چیز رسمی نیست و باید تا تاریخ 20 خرداد ساعت 00:30 بامداد برای جزئیات بیشتر صببر کنیم.