Menu

تماشا کنید: استودیوی Santa Monica سالگرد عرضه‌ی God of War را با به تصویر کشیدن دستاوردهای آن جشن می‌گیرد؛ کسب بیش از 190 جایزه‌ی بهترین بازی سال

باورش کمی سخت است، اما در چند روز آینده به یک سالگی عرضه‌ی God of War خواهیم رسید. حتما در جریان می‌باشید که از زمان انتشار، ریبوت فرنچایز موفق به کسب تعداد زیادی جوایز از مراجع مختلف گیمینگ و طرفداران شده است. حال به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، استودیوی Santa Monica با انتشار تریلری، یک سالگی عرضه‌ی God of War را جشن می‌گیرد. این تریلر که حدود 1 دقیقه است، تصاویر پر جزئیاتی را از محیط و دشمنان بازی به تصویر کشیده و گرافیک شگفت‌انگیز آن را نشان می‌دهد. هم چنین، نظرات وبسایت‌های معتبر درباره‌ی ماجراجویی‌های کریتوس و آتریس نیز در طول تریلر به نمایش در می‌آیند و البته که God of War موفق به کسب بیش از 190 جایزه‌ی بهترین بازی سال از دیدگاه مراجع مختلف گیمینگ در سرتاسر دنیا شده است؛ دستاوردی بزرگ برای Sony و Santa Monica.

دانلود با کیفیت HD – دانلود با کیفیت SD

تماشا به صورت تمام صفحه

هم چنین، توسعه‌دهنده اعلام که در طول این هفته، God of War با 40 درصد تخفیف به فروش می‌رسد؛ به این معنی که تنها 24 دلار قیمت خواهد داشت. اگر تاکنون موفق به تجربه‌ی بازی نشده‌اید، فرصت بسیار خوبی برای غرق شدن در دنیای نورث می‌باشد. علاوه بر این، Santa Monica به مناسبت یک سالگی God of War یک تم و چند آوارتار نیز منتشر کرده است که هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس می‌باشند. البته، تکته‌ای مخفی در این تم گنجانده شده است؛ می‌توانید آن را از این خبر مشاهده کنید.