هنوز چند ساعت از انتشار اطلاعاتی جدید از کنسول نسل بعدی Sony و PlayStation نگذشته که Microsoft به نوعی با اعلام تاریخ برگزاری کنفرانس خود در E3 2019، جواب Sony را داده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Eurogamer، دقایقی پیش شرکت Microsoft با انتشار توییتی اعلام کرد که در تاریخ 9 ژوئن (20 خرداد ساعت 00:30 بامداد به وقت تهران) کنفرانس مطبوعاتی خود در E3 2019 را برگزار خواهد کرد. همانند همیشه، مخاطبان می‌توانند پخش زنده و کامل این کنفرانس که در سالن Microsoft Theatre برگزار می‌شود را از طریق یوتیوب و یا سرویس‌های استریم Mixer و Twitch به صورت زنده مشاهده کنند.

انتظار می‌رود در این کنفرانس علاوه بر نمایش تریلر‌هایی از بازی‌های معرفی‌شده نظیر Gears 5، از بازی‌هایی جدید و از همه مهم‌تر برنامه‌های Microsoft برای نسل بعد رونمایی شود. این شرکت آمریکایی در E3 سال 2018 اعلام کرد که در حال کار برروی کنسول‌ نسل بعدی Xbox است و با توجه به سخنان "فیل اسپنسر" مبنی بر برگزاری یک E3 "بزرگ"، احتمالا شاهد رونمایی از Xbox بعدی خواهیم بود.

همان‌طور که می‌دانید، در E3 امسال شرکت Sony حضور نخواهد داشت و EA نیز برخلاف چند سال گذشته کنفرانسی برگزار نخواهد کرد.

اما همانند سالیان گذشته، 2 شرکت Ubisoft و Bethesda کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهند کرد که به ترتیب در تاریخ‌های 21 و 20 خرداد می‌توانید آن‌ها را از طریق Twitch ،YouTube و یا دیگر سرویس‌های ویدئویی مشاهده کنید.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.