Menu

دانلود موسیقی متن سری بازی NieR – آلبوم های کنسرت

درود بر تمامی کاربران گرامی پردیس گیم. اکنون با نسخه های کنسرت موسیقی متن بازی های NieR و NieR: Automata، اثر Keiichi Okabe, Keigo Hoashi, Kuniyuki Takahashi, MONACA در خدمت شما هستیم.

بازی NieR عنوانی در سبک اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Cavia و به رهبری Yoko Taro توسعه یافته و توسط کمپانی Square Enix در 23 آپریل 2010 برای کنسول‌های Xbox 360 و PlayStation 3 عرضه شد. داستان بازی درست بعد از پایان پنجم Drakengard 1 اتفاق می افتاد و بازیکن در نقش کارکتری هم نام با عنوان بازی قرار می‌گرفت که وظیفه داشت تا درمانی برای بیماری Black Scrawl که دخترش به آن دچار شده بود، پیدا کند. این بازی پس از عرضه با نظرات متوسطی از سوی منتقدان روبرو شد و با این که داستان خوب بازی، کارکترها و موسیقی متن مورد تقدیر قرار گرفتند، ولی گرافیک، کیفیت نامناسب ماموریت‌های جانبی و برخی ویژگی‌های گیم پلی بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. موسیقی متن این عنوان توسط مجموعه‌ای از آهنگسازان و موسیقیدان‌ها و به رهبری آقای Keiichi Okabe ساخته شده است.

بازی NieR: Automata یک عنوان اکشن نقش آفرینی جهان باز (Open-world action role-playing) و ادامه ای بر بازی NieR (که خود یک Spin-off از سری Drakengard محسوب می شود) است که توسط استودیوی Platinum Games توسعه یافته و توسط کمپانی Square Enix بر روی PlayStation 4 و PC و Xbox One عرضه شد. داستان بازی در هنگام نبردهای بین ماشین های ساخته شده توسط مهاجمان و نیروهای باقی مانده از بشریت اتفاق می افتد و ماجراهای سه اندروید با نام های 2B و 9S و A2 را روایت می کند. این بازی توانست تا بعد از عرضه شدن، به موفقیت بسیاری برسد و از سوی بسیاری از منتقدان و گیمرها ستایش شود. ولی با این حال انتقادهایی نیز به مشکلات تکنیکی متعدد آن، مخصوصا روی پلتفرم PC، وارد شد که تاکنون و حتی با وجود عرضه شدن نسخه چدید Game of the Yorha، توسط سازندگان آن حل نشده اند.

دانلود موسیقی متن بازی NieRدانلود موسیقی متن بازی Nier Automata

NieR Orchestra Concert 12018 Blu-ray Exclusive Tracks

NieR Music Concert & Talk Live Soundtrack

<<NieR Music Concert CD <<Ningyoutachi no Kioku

ناشر: Square Enix Music

تاریخ انتشار: 2017 تا 2019

قیمت کلی: حدود 290 دلار آمریکا

تعداد قطعات موسیقی: 32 قطعه

مدت زمان کلی: 02 ساعت و 44 دقیقه و 09 ثانیه

کیفیت: MP3 VBR

آهنگسازان: Keiichi Okabe, Keigo Hoashi, Kuniyuki Takahashi, MONACA

دانلود موسیقی متن

دانلود با لینک مستقیم از پردیس گیم (حجم فایل: 316.97 مگابایت)

پسورد فایل: [email protected]

دانلود تعدادی از موسیقی های منتخب

(Weight of the World (J'Nique Nicole Vocals [موسیقی پیشنهادی]

Ashes of Dreams [موسیقی پیشنهادی]

Snow in Summer

Amusement Park

Vague Hope

در نهایت شما همراهان عزیز ما در پردیس گیم می‌توانید سایر موسیقی‌های این طرح را از صفحه زیر دانلود کنید و موسیقی‌های متن درخواستی خود را نیز به اشتراک بگذارید تا برای شما قرار گیرد (قسمت راهنما حتما مطالعه شود):

دانلود موسیقی متن بازی‌ها در پردیس‌گیم